-
Problem z odpalaniem na ciepłym silniku
Witam Mam problem z odpalaniem 1.6 ADP na ciepłym silniku gdy temperatura spadnie poniżej 80 stopni trzeba go trzymać z 10s na rozruszniku żeby zaskoczył. Natomiast na zimnym pali od razu i jak zgaszę na ciepłym to też bez problemu. Podłączałem VAG i brak błędów, wymiana rozrządu czujnika temperatury oraz czujnika położenia wału nic nie zmieniła. Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną ??? Dodam że jeszcze podmieniłem cewkę i wymieniałem świece i żadnych zmian.
-
czy kierownica od a8 d2 czy jest taka sam jak w a4 ??
mam pytanie czy ktoś wie jak jest ilość frezów w kierownicy w audi a 4 b5 przed liftem ??? i czy będzie pasować kierownica od a8 d2 ??? Wizualnie są takie sam i poducha też będzie pasować tylko chodzi mi o mocowanie ??
-
czy kierownica od a8 d2 czy jest taka sam jak w a4 ??
mam pytanie czy kierownica od audi a8 d2 jest taka sama jak w audi a4 b5 przed liftem ??? czy umie mi ktoś na to odpowiedzieć ??
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
Panowie wymieniłem : świecę , cewkę zapłonową z modułem, czujnik położenia wału, czujnik temperatury, i nadal bez najmniejszej różnicy brak dalszej koncepcji ;/ ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
włożyłem oryginał z innego z innego auta, i nic z tego ;/ bez zmian
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
słyszałem też że przyczyną może być zapowietrzający się zbiornik paliwa, albo cewka zapłonowa ??? co wy na to ?
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
panowie wymieniłem czujnik i ciągle to samo, nie mam pojęcia a pomysłów co dalej ;/
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
mój kumpel ma identyczne auto jak ja i chce się z nim umówić żeby podmienić ten czujnik na chwilę żeby zobaczyć co jest jak by ci się udało coś zdziałać to pisz o efektach
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
oglądałem ten regulator ciśnienia, to był suchutki i wszystkie przewody co dochodzą do listwy również. Jeden mechanik mi też powiedział że to może być ten czujnik, gdzie ten czujnik się znajduje bo mam możliwość zamiany od takiego samego auta żeby sprawdzić czy jest wadliwy
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
w który miejscu znajduje się ten regulator jeśli by mógł jeszcze podpowiedzieć ???
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
stare świece które chodziły u mnie 5 lat w aucie były czyściutkie
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
sprawdzałem i pokazuje tą samą temperaturę na vag u co na wskazówce
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
jak zdiagnozować czy ten cylinder się zalewa ????
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
ale jak odpali obroty są w normie tylko przez dwie pierwsze sekundy falują po między 800 a 1200 obrotów, jak by się zalewał to wydaje mi się że obroty bardziej falowały z początku???
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
czujnik temperatury silnika wymieniłem na oryginalny i nie ma różnicy
M@jk
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta