-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawno mnie nie było ale w środę się zamelduje. Imprezujecie zdrowo Leśniczy to chyba tam już na zawał wykitował :gwizdanie: albo okno zasłania żeby tego nie widzieć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać i do zo na spocie. Piter - dużo fajek i kiełbasy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzała wszystkim Trochę człowieka nie było na forum a tu tyle nowych twarzy Tak w ogóle to zabawe macie tutaj przednią O czym by tu pisać jakby zabrakło siemiana i godzica Jedna strona na tydzień :gwizdanie: W środę oczywiście jestem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej, no doszli- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton Właśnie nie - cały zlot zatanawialiśmy się dlaczego Cię nie było... wszyscy pytali gdzie Proton ;( Żałuj miałbyś okazje zobaczyć dupe Pitera- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Banda dzisiaj dopiero toksyny wyszły z mojego oraganizmu....uff jest lepiej... Wojtek jak samopoczucie bo nie wiem czy podjeżdżać na ten olej.. [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 09:28_________________________________________________Zdjęcia gites Piter jesteś w firmie podrzuce Ci jeszcze moje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej nie polecam tego zakładu kolega tam miał samochód też nie był zadowolony ja też tam byłem kiedyś coś załatwić, lipa. Gościu cwaniak, partacz i naciągacz.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wielkie dzięki Protonie niestety albo stety wyjeżdżam z pracy na parę dni do Karpacza, muszę się podszkolić Także wkleje jak wrócę no chyba, że komuś się nudzi :gwizdanie: Pozdro na spocie też mnie nie będzie ale Siemiana zaprosiłem mówił, że na 100%- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale pizga- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za dydydy.... zimnego spota. Proton- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystkiego....naj.... Piter kiedy flaszka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zabije i wypatroszę później pokroję na kawałki i zjem na spocie w nałężu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Narciarz Uciekam do pracy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciiii to miała być niespodzianka Milcze P.S. Bedę wcześniej.....zanim banda z BB się dossssa - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
damian25
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta