Treść opublikowana przez QQ
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
naważniejsze punkty.. now you have to connect the included wiring harness .please connect the grey cable with parking light of one headlight. now connect brown with car ground. then connect the black cable with ignition.. i kolejny.. now please check the function of the day running light. by turning on the ignition the DRL schould turn on on full brightness. if the parking light will be turned on as well, the DRL willdim down to position light brightness. ja rozumie że one maja się ściemniac po prostu..
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
słuchajcie ten zestaw to jedna wielka kiszka.. nie miałem czasu wcześniej się za to zabrać ale dzisiaj chwilkę znalazłem i cóż .. w opakowaniu brak jakich kolwiek uchwytów montażowych.. ,ale to nic.. kształt też daje dużo do życzenia , zakrzywienie tylko pasuje, ale aby upchać element w kratce musiałem wyciąć jedną drabinkę.. i co najważniejsze : wiązka kabli - do akumulatora + i - .. dwie kostki do samych świateł z jednej wypuszczony szary kabe według opisu mam podłączyć go po światło postojowe.. "parking light" przynajmniej ja to rozumie jako światła postojowe.. i teraz ogólna kiszka gdyż światła dzienne ciągle świecą czy zapalę postojowe czy zgaszę.. podam opis jaki widnieje na kartce dodanej do zestawu.. GRAU/GRAY - STANDLICHT + / PARKING LIGHT + SCHWARZ/BLACK - ZUNDUNG + / IGNITION + BRAUN/BROWN - MASSE - / GROUND - wiadomo brązowy do minusa akumulatora. czarny do plusa w akumulatorze "a może po zapłonie" no i ten szary ?!! co wy na to ??
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
towar już jest zamówiony.. po montażu wstawię foty !
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
czyli są już dwa powody.. wypalające się żarniki i odbłyśniki .. ale co powiecie o samym zestawie który przykładowo pokazałem ..?
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
szukam alternatywy dla wypalających się xenonów.. w dzień nie są potrzebne a idą długie dni gdzie xenon jest zbędny !!
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
witam.. co powiecie na taki zestaw.. http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-h006-audi-vw-oem-hit-i1437960063.html a może polecicie coś innego ?
-
[ALL B5] 1 naciśnięcie sałobo hamuje 2 mocno ;/
problem polega na tym że nie dzieje się to każdego dnia .. np. dziś rano wsiadam odpalam i hamowniki działają wyśmienicie!!
-
[ALL B5] 1 naciśnięcie sałobo hamuje 2 mocno ;/
dołącze się do tematu !!! u mnie problem z hamulcami jest chwilowy.. tuż po uruchomieniu auta hamulce są bardzo słabe.. wraz z upływem krótkiego czasu " ok. 2 min " problem mija . może jakieś wskazówki ??
-
[B5 APU] Migające światło
i wszystko jasne dzięki
-
[B5 APU] Migające światło
zapytałem bo raczej stawiam na coś bardziej skomplikowanego
-
[B5 APU] Migające światło
masz na myśli jakiś konkretny bezpiecznik ??
-
[B5 APU] Ocena instalacji
hmm... Pb ma się uruchomić przy 6500 rpm .. wszystkie graty zostały pod maską a co do samego fachowca przyjmuje na ul. Bursaki 6 - SEBASTIAN - zdecydowanie polecam tego człowieka
-
[B5 APU] Ocena instalacji
LPG działa jest jeszcze warsztat w Lublinie w którym pracuje człowiek z powołaniem do takich gadżetów miałem chęć pozbyć się tego jak to ktoś nazwał totalnym dnem , ale odziwo Gazownik powiedział że instalka da sobie radę z autem i po 3 godzinach rezania autko śmiga aż miło..
-
[B5 APU] Migające światło
witam kolegów.. mam pytanie odnośnie migającego światła w kokpicie .. otóż gdy otwieram drzwi kierowcy bywa że światło w kokpicie mruga "pulsuje" czym to może być spowodowane i co trzeba zrobić aby pozbyć się tego ??
-
[B5 APU] Ocena instalacji
fakt instalacja jest 3 tygodniowa ... a że "Dno" to kolejny z faktów ... montaż miał miejsce na ul.Ewangelickiej.. a jaki zestaw u Ciebie siedzi .. dodam że jestem umówiony w czwartek na reklamację tego bałaganu..
-
[B5 APU] Ocena instalacji
witam szanownych klubowiczy .. opiszę wam skład mojej instalacji i opisze problem jaki się pojawia... reduktor - zavoli zawór - zavoli wielozawór - tomasetto ecu - secqel v4 wtryskiwacz gazu -omvl średnica przewodu nie jest mi znana.. problem jaki się pojawia to przerywanie silnika a raczej szarpanie silnikiem podczas delikatnego wciskania pedału gazu , a w przypadku gwałtownego przyśpieszania wszystko jest Ok .. powiedzcie mi coś o mojej instalce i może jakies rady co z tym zrobić ..
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
witam szanownych klubowiczy .. opiszę wam skład mojej instalacji i opisze problem jaki się pojawia... reduktor - zavoli zawór - zavoli wielozawór - tomasetto ecu - secqel v4 wtryskiwacz gazu -omvl średnica przewodu nie jest mi znana.. problem jaki się pojawia to przerywanie silnika a raczej szarpanie silnikiem podczas delikatnego wciskania pedału gazu , a w przypadku gwałtownego przyśpieszania wszystko jest Ok .. powiedzcie mi coś o mojej instalce i może jakies rady co z tym zrobić ..
-
[B5 AFN] Schemat okablowania pod alarm
jeśli chodzi o alarm to jest to scyzor z allegro jak dobrze pamiętam Stig 43 czy jakoś tak.. a co do samej instalacji chodziło mi o jakieś foto tych kości w słupku na dole! abym wiedział co w której mam szukać.. chodzi mi o podłączenie kierunków no i zamki aby latały
-
[B5 AFN] Schemat okablowania pod alarm
witam... od wczoraj wertuje forum w celu wyszukania schematu okablowania.. i szczerze mówiąc jest straszny bałagan w tej kwestii.. mnóstwo tematów z zapytaniem o takowy schemat kabli i pobieżne odpowiedzi.. PROSZĘ WAS o pomoc i wskazanie jeśli jest to możliwe dokładnego schematu kabli który by mi pozwolił samodzielnie podłączyć alarm moje auto jest z roku 1997 avant dziękuję z góry za poświęcony czas...
-
[B5 AFN] czujnik stopu
4 stykowy rozumie że ma coś wspólnego z tempomatem.. a ja go nie mam... najprawdopodobniej u mnie będzie 2 stykowy.. ale sprawdzę dzięki
-
[B5 AFN] czujnik stopu
mam problem z czujnikiem stopu i chcę go wymienić ,pojechałem do sklepu i dowiedziałem się że są dwa rodzaje.. może ktoś dokładnie wie jaki ja potrzebuję ?! rocznik 1997
-
[B5 AFN] Kontrolka grzania świec
diagnostyka się kłania Panie ... kontrolka mrugając informuje Cię o zapisanym błędzie
-
[B5 AFN] Kontrolka grzania świec
no dobra... trzeba będzie zerknąć do schematu..
-
[B5 AFN] Kontrolka grzania świec
hmm.. wszystko się zgadza.. tylko kolega nie zrozumiał mnie... odkąd mam to auto nigdy nie paliła się lampka od grzania świec..
-
[B5 AFN] Kontrolka grzania świec
witam.. Panowie mam taki dziwny problem.. nie działa mi kontrolka grzania świec, myślałem że jest sfajczona i olałem temat, po prostu słucham kiedy przekaźnik wyłącza i wtedy palę silnik.. parę dni temu ustawiłem kąt wtrysku i wiadomo potrzebny do tego vag. bawiłem się nim trochę i wywaliło mi błąd czujnika hamulców i co dziwnego w tym właśnie momencie lampka od grzania świeć słabym światłem mrugała zbaraniałem... młody ze mnie dieslowiec i zaczynam się uczyć. sporo czytam na forum ale nie wpadłem na coś w tym stylu... może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi???