Treść opublikowana przez chudy11511
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam potrzeba kolo dwumasowe do regeneracji w czestochowie wiecie gdzie to robia
-
[ALL B5] Czy podejdzie jednomas z 1Z
witam mam pytanie posiadam silnik 19 tdi 115km pd pompkach czy da sie założyć tutaj jedno masa z z1 tez czy tylko do silników na pompach a nie na pompo wtryskach prosze o pomoc a nie do kosza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam panowie was pragnę zareklamować nowo otwarta wulkanizacie opon serwis oraz mechanika pojazdowa opony nowe i używane kolo Wręczycy wielkiej 25km od Częstochowy dla klubowiczów przewidziane rabaty w cenie :> :> :> montaż opon nisko profilowych bez ryzyka uszkodzenia felg i opon przy pomocy nowoczesnych maszyn oraz ramienia zapraszam serdecznie 669142525 OPONEX AUTO KLINIKA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek ja mam silnik 19 tdi 90 km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witaj jest praca za kierowce do masarni a była jeszcze 2 dni temu miejscowość bargly kolo nierady sprawdz na necie dokładnie i jedz z cv
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam panowie ma ktoś jakiś telefon do sprzedania bo mi się popsuł i potrzebuje coś kupić może ktoś sprzeda swój z okolic Częstochowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja ma klimy chłodnice i wiatraki itd jak cos dzwońcie po czesci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam gdzie w czewie sprawdzę zawieszenie a dokładniej kąty kol i zbieżność
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo czemu do mnie nie dzwonisz sa oględziny dzwonisz i mowisz ze po rozebraniu sa uszkodzenia zderzaka prosisz o dodatkowa wycen i juz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nio ja tez mam sanki 2 pary
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam was a jak na spocie zrobimy kulig kto ma łańcuchy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam nio fajnie ja tez dzisaj z rana 100 i 3 pkt masakra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nio witam piotrek nas tez na liste wpisz ale my przyjedziemy pasztecikiem vw po klepaniu i rezaniu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zobaczcie jakie to jest latwe hazart na zakupy oto link http://www.oligoo.pl/index.php
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nio witam zgadza sie te nasze drogi a dzodzoa moc hehehehe nie udalo mu sie oderwac w powietrze masakra mnie tez skl rozwalil
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chetnie ale nie mam czym sie przemieszczac wrw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nio napisalem odwalanie i przedstawiłem im kosztorys części z runku czarnego opiewajacy na 6000pl zobaczymy czy zaklepią go ja nie to dam do marszalka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam was dzodzo wy***ać mnie chcą na oc tak jak myślałem sprawa do prawnika poszła bo chcieli mi dać 1600pln hehehehehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam witam dzisaj na drogowcow kolo maka widzialem srebne a4 po modach bes siwiatel zderzaka ktos testowal mody jaki wymiatacz to masakra zna ktos to autko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam was ja tez na adamka stawiam pozdro
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam czestochowe nio smutno u was jak byk piotrek oto link do tych czujek alarmu http://www.allegro.pl/item777120747_czujnik_ruchu_ultradzwieki.html podajcie numer kto robi wirusa w czestochowie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witajcie chlopaki dzodzo podaj namiary i numery jaka ma byc ta turbina podeslij na pw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiam was chlopaki juz nie dugo na spota wpadne mam pytanko gdzie w czewie tasuje crash dat w sterowniku poduszek w passacie b5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo wszystkiego naj naj od nas
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziekujemy za obstawke szkoda ze tylko jedna osoba sie zjawila:(:(