Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sony

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Zapowiada się dobra impreza. Ja planuje jechać z kilkoma osobami z Wałbrzycha. Nie tylko audi.
  2. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Dzięki Panowie. Już wstępnie z Freonem jestem umówiony.
  3. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja niestety za późno odczytałem wiadomość i nie udało mi się przyjechać na Vag-a. Na liczniku dziennym mruga mi teraz "Oil" (olej wymieniałem i po ok 300km wyskoczyło). Tylko przez podłączenie do kompa mogę to wykasować czy może jest jakiś myk ?
  4. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    18
  5. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Mi pasuje cały dzień, dostosuje się do większości.
  6. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Mi pasuje. Jak reszta ?
  7. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ustalamy jakiś konkretny termin na lipiec ?
  8. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    tak samo legalna jak nasz ostatni spot Dwa "kluby" były SRT i RTW + każdy kto ma cztery kółka konkurencja nie śpi: Alfa GTV, BMW 328c i na koniec S4
  9. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja jestem jak najbardziej za W tą sobotę był przejazd przez miasto (widziałem Twoje żółte ADAC na światłach pod osirem ) a później ćwiartka na Macro.Tutaj jest krótki filmik z przejazdu: http://odsiebie.com/pokaz/3050653---aa1d.html Szkoda, że nie same Audi
  10. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Koniec prostej prowadzącej do tesco/makro. Może i ja kolegę namówię żeby przyjechał 80-tką.
  11. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Konkretnie - komu pasuje 05.04 g 15:00 ? Ja się wpisuje: 1. Sony
  12. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Obecny na 90%
  13. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja jestem chętny. Ogólnie niedziela mi pasi, tylko muszę znać termin z półtoratygodniowym wyprzedzeniem żeby sobie wolne zarezerwować w pracy. Początek kwietnia jak dla mnie ok (05.04 / 12.04)?
  14. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Tak - na samym szczycie ulicy po prawej. Rury tam niestety niema, jest jakiś box, kilka raili i niewielka hopką. W dniu dzisiejszym akurat sporo puchu nieubitego tam było wiec ciężko. Co do tej miejscówki o której mówisz to nie bylem tam jeszcze ale myślę że nie omieszkam zajrzeć, dzięki
  15. Sony odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Moja A4 wyglądała podobnie po dzisiejszym tripie do rzeczki (dobre warunki narciarskie jak ktoś się wybiera, jutro podobno mają ubijać ratrakiem część z tkz. snowparkiem , za wypożyczenie nart, kijków i butów 35zl ). freon - wisisz mi piwko za ustąpienie pierszeństwa na Solickiej pod pocztą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.