Treść opublikowana przez balot78
-
Spocik Lubuski :)
wtedy bym ożenił ale brak chętnych. Teraz nie sprzedaje,jeszcze troche nim pośmigam. Raz tam wpadne to pogadamy [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 19:35_________________________________________________Powiedzcie co o tym myślicie http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-sportline-navi-xenon-C11387909.html
-
Spocik Lubuski :)
siema nowak co tam u was?
-
Spocik Lubuski :)
Ja również życzę zdrowych i wesołych, radosnych świąt oraz bezpiecznej jazdy do rodzin. Życzę też szczęśliwego nowego roku a wraz z nim większych spotów. Pozdro dla wszystkich klubowiczów
-
Spocik Lubuski :)
ja też wjade ale troszke się spóżnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no witam co tam w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na raz powinno wystarczyć. A jaki kolor. [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 22:45_________________________________________________spoko było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja właśnie od Wenntyla z grila wróciłem a rano tyrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczorek [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 22:39_________________________________________________co ty madas za farby używasz że na 3 razy malujesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko było ale cosik z tyłu zostałeś [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 23:16_________________________________________________jeszcze raz dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota było extra- Spocik Lubuski :)
No witam pany Jutro niestety nie dojade może za 2 tygodnie się uda ;( Nowak jak tam moje dekielki- Spocik Lubuski :)
głosy oddane a wy nie spać- Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
Witam pany. Życzę wam smacznych jajek mokrego poniedziałku i tak ogólnie wesołych świąt wielkanocnych.- Spocik Lubuski :)
bede[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 16:53_________________________________________________dzięki za spocik było super [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 20:16_________________________________________________topor zapraszam 9 maja na: http://zlot.scholaris.pl/program.html- Spocik Lubuski :)
jeszcze zobacze ale nie gwarantuje[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 15:10_________________________________________________Nowak jak tam moje dekielki- Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
a tu znowu cisza- Spocik Lubuski :)
będzie dziśiaj spocik- Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
Oddany głos na 7 [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________Nowaku spróbować nie zaszkodzi- Spocik Lubuski :)
Gdzieś ty tam zajechał? :polew: :polew: Gałka jeszcze działa? Pamiętaj o kapslach. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00