-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja także życzę wesołych świąt i coś najbardziej nam potrzebnego w temacie czyli frekwencji na spotach....;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chętnych jak widać brak...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to nas trzech poki co;D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jakby nie patrzeć to frekwencja byla trzy razy wieksza niz jak jezdziles sam wiec nie mow ze niczym sie nie rozni...;] mi pasuje kazdy dzien wiec nie chce mi sie klocic o terminy. tylko ze tutaj sie udziela pare osob i nie ma z kim czego ustalac. a watpie zeby po takich postach jak twoj wiele sie zmienilo... po prostu cza chciec
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co, bedzie ktos w czwartek o 18 30?;>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mam nadzieje ze zjawi sie ktos o tej 18 30...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
I ja sie zjawie we wtorek w takim razie.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Witam, mozecie mi powiedziec ktora kostka jest od oswietlenia w bagazniku?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco przeciez nikt nie potwierdził wtedy że przyjedzie w tą 3 niedziele o której wspominasz;] Spotykamy sie i tak tam gdzie jest jasno wiec godzina mi bez różnicy która;] zarówno 3 niedziela i 3 czwartek mi pasują więc mi to rybka;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco nie uważasz że 24.10 już był?:> w TĄ niedziele o 18 będę w umówionym miejscu;]
-
[ALL B5] Światło w bagażniku...
Tak, oswietlenie bagaznika... czujnik jest w porzadku, zmienilem go (napisalem ze zamek ok).
-
[ALL B5] Światło w bagażniku...
Witam, mam problem, przykręcając listwy diodowe wkrętem zwarłem przewody w bagażniku, i przestało mi działać światło - nie jest to wina żarówek, zamek też sprawny, bezpieczniki całe. Jakieś pomysły co mogło się stać, od czego zacząć?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mi jednak najbardziej pasuje opcja spiidiego- zeby spotykac sie w tygodniu jakos co tydzien i jeden spot (jakis wypadzik za miasto) w pierwszą niedziele miesiąca;] A ta niedziela tez mi pasuje, wiec bede.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
W takim razie juz zero ustalania terminu tylko widzimy sie o 20 w niedziele 10.10.10;] Oby Audiczki nadjechały licznie;]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a my zapraszamy w niedziele na spota;]
nochal
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta