spiidy

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez spiidy

1. SS_Event5_banner_FB.jpg

JUŻ OFICJALNIE MOŻEMY ZAPROSIĆ WAS NA ,,V EVENT SZANUJ-SIE.PL,, WSZYSTKICH POSIADACZY AUT NIEZALEŻNIE OD MARKI.

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ 7-9 SIERPNIA OD GODZINY 18.00 ( Piątek)

Selekcja na terenie (2 parkingi: Auta seryjne / Auta Modyfikowane)

Miejsce: Wolin

- Rzut oponą / felgą

- Przeciąganie liny

- Przeciąganie auta na czas

- Oraz wiele innych atrakcji.

Auta:

Air Ride Battles

Top3 – Klasyk

Top3 – Komora

Top3 - Wnętrze

Top3 – Felga

Top3 – Auto zlotu

__________________

UWAGA: BRAMY ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE O GODZINIE 20.00 NIE MA MOŻLIWOŚCI WYJAZDU! NA TERENIE BEZWZGLĘDNIE PANUJĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO - MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ POJAZDÓW TO 10KM/H !!!!!!

2. Siema,

jak co roku w Szczecinie odbędzie się Motoshow jednak w tym roku miejsce imprezy jest inne.

Ktoś się wybiera?

Info o imprezie możecie znaleźć tu

- https://www.facebook.com/motoshow.szczecin?fref=ts

W tym roku Szanuj-się.pl organizuje kolejną edycję Show&Shine

Więcej info - http://szanuj-sie.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1382

Zapraszamy każdego, kto interesuje się zmodyfikowanymi pojazdami oraz każdego, kto chciał by swój zmodyfikowany pojazd pokazać i o nim opowiedzieć:)

Nieoficjalnie wiemy, że data podana na stronie na FB uległa zmianie.

Wszystkie nowe informacje postaram się tu zamieszczać.

Nikt się nie wybiera na Motoshow :)?

3. a co Cię interesuje ?

w centrum koło Galaxy możesz wjechać na Cafe22 oglądnąć panoramę szczecina z 22go piętra,

w Kaskadzie możesz zostawić kobietę na zakupy i na ul. niemierzyńskiej jest muzeum techniki więc sam się też nie będziesz nudził :decayed:,

dobre chińskie żarcie masz koło Manhatanu lub Turzynu - jak Cię interesuje to podam Ci konkretny adres,

a ogólnie z charakterystycznych punktów to chyba najbardziej Wały Chrobrego na spacer lub Park kKasprowicza z Trzema Orłami i Różanką i jakieś takie głupoty :D

4. Mam takie pytanko z całkiem innej beczki :D czy z dworca PKP w poznaniu jest jakiś dojazd bus/tramwaj do parkingu koło Mc na Franowie? :D?

muszę się tam dostać w piątek z deskami bo kierowca busa z resztą wycieczki do centrum nie wjedzie :wallbash::wallbash:

Jedziesz może z Boarders do Gerlitzen??

Jadę z Feel The Flow ..:)

5. od 250 a nie 250 :D nie wiem czy chciało wam się wejść w linka który wkleiłem ale tamten napisał że od 300 z zniżką 10% na szanuj-sie.. wiec przedział cen zaczyna się z mniej więcej tego samego pułapu..

kurde mnie w połowie lutego nie ma ale chetnie bym też jedno auto podstawił.. co prawda nie swoje zawsze +1 szt :wink:

6. chętnie zobaczył bym jakąś jego skończoną pracę w tym kierunku bo ogłaszać się z cenami może każdy ale czasem lepiej wydać więcej dla żądanego efektu .. u nas na forum szanuj-się.pl jest gościu który robił już kilka klubowych aut jak i innych i zawsze wszyscy byli zadowoleni ale nie znam cen jakie są u niego..