alex181266

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez alex181266

1. Proste pytanie: czemu sprzedający nie napisał: słuchaj stary tu na foto zaznaczyłem Tobie lekkie pęknięcia obudowy, dodaję zdjęcie ze zbliżenia. Tylko po prostu zataił ten fakt i liczył na fart, że kupujący nie będzie powiększał foto i wnikliwie centymetr po centymetrze oglądał czy coś tam jest.

rynce opadają, skoro kupujący targuje cene, to chyba oglądał zdjęcia, tym bardziej, że brał na handel, a może chciał zarobić?

proste pytanie: czemu kupujący wiedząc, że nawet nie popękane wzmacniacze psują się, znów kupował używke?

odpowiedź jest prosta: chciał zarobić

chamstwa i cwaniactwa, nie zniese i tyle :thumbdown:

2. A tak z ciekawości zapytam : czy to pęknięcie w jakikolwiek sposób dyskryminuje prawidłową pracę tego wzmacniacza ?

Nie chcę się wtrącać, ale to bardzo dobre pytanie. Poza tym, widać, że na zdjęciach jest ten sam wzmacniacz.
    Co nie zmienia faktu że cywilizowany człowiek informuje o takim fakcie jasno i wyraźnie, a nie na zasadzie "widziały gały co brały“.

Co innego gdyby kupował osobiście. Zdalnie bazuje się na opisie sprzedawcy a niestety kombinacją ukrywanie takich faktów capi.

jeszcze raz napisze

-nie oferowałem jozek726 wzmacniacza bez pęknięć, po to wysłałem zdjęcia (pęknięcia są niewielkie, wzmacniacz sprawny w 100%)

Targował cene, to znaczy że mu towar odpowiadał. Ponieważ wziął go nie dla siebie, tylko na handel to może klient mu wydziwił i chce temat odkręcić?

3. czekam na zwrot niechcianego wzmacniacza, proszę o solidne zapakowanie.

Zero argumentów z Twojej strony.

Trafiłeś do najlepszego działu co do takich ludzi jak Ty.

jesteś arogancki, widzisz sprawe tylko z jednej strony. Można by rzec, jesteś pierwszy w tym wątku i można by się domyśleć po czyjej stronie jest problem.

jeszcze raz spróbuje:

-pokarz wszystkie zdjęcia wzmacniacza jakie Ci wysłałem, to po ich obejrzeniu podjąłeś decyzje o kupnie

-zjedź z tonu

-odsyłaj niechciany, aczkolwiek sprawny wzmacniacz

-zapominamy o sprawie, forum to nie Twój prywatny folwark

4. Witam.

Krótko, bo szkoda gadać. To jozek726 pisze do mnie czy mam jeszcze taki wzmacniacz, odpisuje mu, że mam i wysyłam KILKA zdjęć. Pisze, że mu pasuje, targuje cene, dogadujemy się. Wysyłam towar i za pare dni dostaje pw, że wzmak mu jednak nie pasuje i "oddawaj kase, ale to już" Nawet go nie sprawdził czy dobry. Zapytałem, czy to na pewno mój, odpisał że to nie dla niego i musi być perfekt. Gdyby nie ton jego wypowiedzi, dawno byśmy byli po sprawie. Zrozumiałym jest, że mam obawy co do zamiarów jozek726 gdy znowu do mnie pisze "oddawaj kase, bo cie na forum obsmaruje" więc proponuje mu zwrot za pobraniem. Czekam na przesyłkę od jozek726 i po sprawie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

5. 31 maja,

MEGO SPOT 2014

2404%20mega%20spot.jpg

są chętni :eusathink:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 19:31 ----------

jeden z audimaniaków ma do sprzedania taką fure:

Audi A6 2.0 TDI SKÓRA,BIXENON,18-S LINE BEZ DPFu! (4194816621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

znamy gościa osobiście, jest perfekcjonistą i nie szczędzi pieniędzy by w jego aucie wszystko było tak jak książka pisze, tak też było z jego poprzednimi audikami, dlatego polecam.

6. To może dzisiaj 17?:-D zależy mi żeby ktoś mi pomógł bo w czwartek Juz wyjeżdżam

chętnie bym Ci pomógł, chcesz zrobić logi, auto jedzie, na którym biegu trzęsie. Do czwartku to raczej będzie problem, od kiedy tak się dzieje :naughty:

7. ================================================== ================================================== =

:a4fan: NASTĘPNY SPOT 06.10.2013r :a4fan:

godz.15.00

ul. Podwale/Ratusz

Mile widziane inne propozycje np: wyjazdy integracyjne,ciekawe miejsca itp.

================================================== ================================================== ==

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 06:33 ----------

co jest Panowie :naughty:

pisać, kto będzie :a4fan:

1. alex

2.

3.

8. przy okazji wątku z montażem sprysków mam takie pytanie - w ASO ostatnio składali zderzak i spryski i teraz spryski pryskają a nie chcą się schować w zderzak :kwasny:

ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak:eusathink:

najprawdopodobniej zagięty jest wąż ciśnieniowy. Po wyjęciu lewego reflektora powinno być widać to miejsce, ale lepiej jechać do ASO niech to poprawią.

9. No tak zima sie skończyła a fury jeszcze śpią , czy Mitek śpi również Alex gdzie jestś ???????????????????:decayed::banan:

budowa, Pany budowa :tonguemad:

na początku czerwca zrobimy mega spot rozpoczynający sezon, będzie to 100-tny spot.

Propozycja jest by zrobić go w Kamionie (co niektórzy wiedzą gdzie i jak by to wyglądało)

Żony obowiązkowo, ktoś musi wracać za kółkiem :drunk:

Pisać komu by pasowało na 9-ego, 16-ego czerwca.

10. Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi . Może ktoś wie czy jest taka opcja żeby radio ściszało się kiedy wrzucam wsteczny ???

radio mam RNS-E HIGH EU (w każdym razie tak go VCDS określił :grin:) a sterownik parktronika 8E0 919 283 D

Raczej PDC daj głośniej - też nie słyszałem o wyciszaniu RNS-E/radia na wstecznym.

trzeba dać + po wbiciu wstecznego na pin 2 złącza C w RNS-E

11. witam, po dlugiej zimowej przeriwe. czas wznowic spociki.

i wziazku z tym padla od moje kolegi propozycja zeby zrobic spotka garazowego wraz z tunning-klubem wielun ;D

a że chyba tylko moj garaz sie na to nadaje ze wzgledu na obszerny parking , propozycja obejmuje spotk w ktorys dzien weekendu majowego.

piszczie kiedy wyjezdzacie kiedy jestescie w domciu itd,itp.

jakies krzeseleczka, grilik, muzyczka z audiczki tak to widzimy , no i oczywiscie sliniace sie jezory tunning-klubu na widok naszych audiczek :DDDD

jestem za :decayed:

tylko pierw trza usunąć z parkingu j/w tego błękitnego potwora co tam od jakiegoś czasu zalega :polew: