-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Panowie czy tu coś się jeszcze dzieje
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Panowie co do samo poziomowania można założyć coś takiego: http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=78 cena w miarę przystępna tylko jak to się będzie sprawowało? Chyba że ktoś już to montował u siebie i może się wypowiedzieć Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem tego. PS. HEHE ale odświeżyłem starego kotleta
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
narazie myślę co z tymi wtryskami zrobić jak je uszczelnić nie no chyba się wyrobię żebyś sie mógł po lansować
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe klaudiusz zapomniałeś chyba o tym ze w piątek autko serwisujesz i nie wiadomo ile sie zejdzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
wolał bym piątek bo w czwartek sie nie wyrwę.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Musti ja ci dam zboczuch :bicz3: ale można było by coś ogarnąć.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Panowie może coś w środę ogarniemy bo mam wolne a tak to do 21 pracuje- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
I co Panowie dzieje się coś w tym temacie :gwizdanie:- [B5 AEB] 1.8T ma gdzieś odpowietrzenie silnika??
jedyne odpowietrzenie w tym silniku jest na wężu powrotnym z nagrzewnicy a z którego miejsca dokładnie kapie bo u mnie kiedyś poluzowały się śruby z tyłu łączący taką plastikową obudowę z metalową rurką nie wiem czy o ten element ci chodzi. po skręceniu było ok, tylko musiałem odpowietrzyć.- [B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
teraz jest 1BE- [B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
Jak dla mnie zdecydowanie lepiej ale i tak planuje podpiąć je pod wzmacniacz Co do planów: Silnik na 250KM wymiana lamp z przodu i grilla to o czym pisali wyżej. felgi na razie zostaną w czerwcu może gwint założę. z zewnątrz raczej żadnych modów nie będzie.- [B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
Audi A4 B5 1997r. (pierwsza rejestracja 1999r.) Silnik: 1.8T 180KM po programie Przyspieszenie od 0 do 100 km/h: nie mierzone ale na pewno lepsze niż seria Średnie zużycie paliwa: 10.5 litrów na 100 kilometrów Wyposażenie wymienię tylko cześć El. szyby i lusterka 4x poduszki Ala Pakiet S-line 8 głośników zmieniarka wspomaganie ABS Tempomat Przyciemnione szyby Klimatronic Szyberdach Alarm Centralny zamek Felgi aluminiowe na oponach Toyo PT1R itd. System audio zmieniony z seryjnego na: Radio: Alpine ale będzie zmienione na wyższy model. Głośniki: Przód: odseparowany zestaw Hertz ESK 130 (nie chciałem rzezać boczków dlatego są 13) Tył: Odseparowany zestaw Hertz ESK 165 Bagażnik: Wzmacniacz JVC plus skrzynia z głośnikiem infinity ref 1250W I kilka fotek: Po programie postanowiłem założyć zegary, aby mieć podgląd na ciśnienie turbo i oleju. W pierwszej fazie wyglądało to tak: Następnie Po kilku miesiącach posiadania zegarów na słupku postanowiłem w końcu zrobić z nimi porządek tak wiec słupek zdjąłem podstawkę pod zegary umocowałem na wkręty i klej dwuskładnikowy, następnie po szpachlowałem i wyszlifowałem. I zawiozłem słupek do flokowania. A o to fotki gotowego słupka przed flokowaniem: I po flokowaniu przed montażem: I zdjęcie słupka zamontowanego już w autku przy okazji roboty przy słupku podmieniłem jeden z zegarów mianowicie woltomierz zastąpiłem AFR-em: Następnie na warsztat trafił licznik bo denerwowało mnie czerwone podświetlenie zegarów, które nie pasowało do zegarów na słupku, więc przerobiłem tarcze zegarów i ori żarówki zastąpiłem białymi diodami. Niestety to rozwiązanie mnie nie zadowala bo światło rozchodzi się nie równomiernie i z czasem wywalę te diody i zrobię całe podświetlenie diodami SMD Licznik wygląda teraz tak: A tak prezentuje się z zegarami na słupku: narazie to chyba wszystko- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może i ja się pojawię- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
spocik aktualny czy coś się zmieniło ze względu na pogodę? - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
cordi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta