-
Spociki w Skierniewicach
No na pewno. Ale alkospot nie może być jednocześnie autospotem.
-
Spociki w Skierniewicach
JAK JA SIE POJAWIAŁEM NA SPOTACH TO BYŁO CAŁKIEM CAŁKIEM . ALE PIERWSZY BYŁ NAJLEPSZY. CHYBA JUZ SIE TAKIEGO NIE UDA POWTÓRZYC. JAKI JEST KOLOR TWOJEJ B6 BO WIDUJE JAKAS W LIPCACH.? :gwizdanie: A teraz co? Żeby spot wypalił, musi być ciekawie. Jakiś plan, impreza, atrakcje...
-
Spociki w Skierniewicach
O tym to ja pamiętam. Tylko myślałem, że coś ostatnio się działo i przeoczyłem..
- Spociki w Skierniewicach
-
Spociki w Skierniewicach
OK. A aktywna ekipa ze Skierniewic i okolicy ile osób liczy?? BTW: Dlaczego u mnie pokazuje się Ilość postów: 1 mimo że napisałem więcej (może ze 20)?? Np: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47511.msg779131#msg779131
-
Spociki w Skierniewicach
Heh... Kiedy był ostatni spot w Skierniewicach?
-
Spociki w Skierniewicach
A to się przesiadłeś na BMW?
-
Spociki w Skierniewicach
Hmm... A kiedy był ostatni spot w Skierniewicach?
-
Spociki w Skierniewicach
...a jak tu dużo nas ze Skierniewic i najbliższych okolic jest?? 10 - 20 - 50 - 100 ????
-
Spociki w Skierniewicach
Ha! Pochwalony!! Dawno mnie nie było, co ogólnie słychać?
-
Spociki w Skierniewicach
Zima się zrobiła straśliwa... Teraz to chyba tylko spoty gdzieś pod dachem... Snoopy83, nieaktualną mocno stopkę masz...
-
Spociki w Skierniewicach
Paweł, podeślij mi na priva numery rejestracyjne Twojej Adżi, zobaczę co mam i wyślę.
-
Spociki w Skierniewicach
Jeśli chodzi o sesje, to kwestia tylko ustalenia terminu.
-
Spociki w Skierniewicach
Tobiasz, jest kupa miejsc na sesję z autem! Np. obok opuszczonych budynków koło dawngo Rawentu, itp. Jak coś to dawaj znaka. Miejscówek na fotki auta kilka wynajdę. Z tym nie ma problemu. Natomiast z pogodą (światłem) nie zawsze jest cacy - tego nie ma na zamówienie...
-
Spociki w Skierniewicach
Poprzeglądam, wybiorę coś jeszcze i zamieszczę na swojej stronce. Dam znać na tym wątku. Jeśli ktoś ma fajną Adżi B6, B7, B8 i chciałby mieć fajne foty, to możemy umówić się na sesję foto. Tobiasz - to też do Ciebie - masz wdzęczną furkę do focenia. Paweł - nie mam photoshopa niestety. Ale znak wodny na fotki wrzucisz szybko programikiem np. Image Signature : http://www.bbproject.net/viewpage.php?page_id=11 Pozdrowionka!
marshall
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta