romanski

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez romanski

1. dzieki tomA4 podesle fotke w niedziele jakbym mial pytanko to napisze pozdrowka dla wszystkich

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 16:50 ----------

oto zdjecie z tego radia

WP_000146.jpg

tom4 jak mozes to opisz co i jak mam to podlaczyc

2. witam wszystkich tydzien temu kupilem jak w tytule radio audi concert eu b7 soul stare radio to kasetowe chorus moje auto to a4 2002 w zadnym serwisie nie chcieli mi sprawdzic czy dziala niby nie mieli kostki do kontroli moje pytanie dotyczy czy w mojej audi mozna sprawdzic czy te radio dziala czy musze kupic kostke no i jaka dzieki za podpowiedz

3. Chciałbym przestrzec wszystkich którzy wyruszają na Słowację :kwasny: otóż jadąc do Austrii zostałem zatrzymany przez policje słowacką :kox: za przekroczenie na 40stce 23km :shocked: wszystko by było jasne ale ja tego nie zrobiłem tłumacze im ale oni swoje więc poprosiłem o podgląd na wideoradarze oni zawołali gościa który stał jakieś 3km wczesniej o potwierdzenie a on im tlumaczy ze podgląd jest nie czytelny ze go juz wymazal itp więc oddali mi dokumenty oczywiscie mandatu nie zaplacilem /100 euro,/ powiedzieli mi ze mam szczescie a ja im ze ja nie przekroczylem i ze nie mieli podstaw do zatrzymania mnie, nasuwa sie sama odpowiedz polowali na tych ktorzy nawet jesli nie przekroczyli predkosci i nie poprosili o zapis to placili za cos co nie zrobili :hi::shocked:

4. :hi:witam wszystkich niewiem czy dobre forum wybralem ale do zeczy bylem dzis do wymiany oleju i filtrow na 150000 w mojej a4 tdi wymienilem no i po wyjezdzie z zakladu sprawdzilem czy kontrola na pulpicie pokaze mi kiedy mam nastepna wymiane no i nic mi nie pokazal wiec powrot a tam mi powiedzieli ze oni skasowali mi na kompie i pozniej mi bedzie pokaxywac mysle ze to jest nieprawda prosze o podpowiedz :hi: