Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Son_Czwa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki, a ile mają ori? 35%? 50%?
  2. Dzięki, w ciul pomogliście. (co to jest mapeta - bez komentarza)
  3. Przyciemniał ktoś szyby u Mapeta? Nie mogę się zdecydować którą folię wybrać, w sensie % przepuszczalności światła...
  4. Czy ktoś z Was musiał przekodować Vagiem Symphony 2, żeby radio widziało zmieniarkę Yatour? Bo ja się na tym zatrzymałem :/ Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją kodowania (tak mi się wydaje) i nadal nic.
  5. Drugie podejście zakończyło się kolejnym niepowodzeniem. Jak było tak jest, na jednym radiu działa, na moim nie. Kodowanie nie pomogło, zastanawiam się czy wersja Vag'a może mieć na to wpływ?
  6. Kodowanie? Czyli?
  7. Siemano, moglibyście rzucić okiem, może ktoś z Was zna taki przypadek: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/problem-symphony-2-a-257353/
  8. Potwierdzam, urządzenie działa. Problem jest z moim radiem. Jestem nawet pod wrażeniem jakości, oczywiście w porównaniu do transmiterów czy innych dziadostw tego typu. Jak zacznie współpracować z moim sprzętem to zobaczymy jak się sprawdza na dłuższą metę. A może miał ktoś podobny problem z radiem? (Symphony 2) Bo najpierw przestały mi działać płyty, a teraz nie chce wystartować z tą zmieniarką.
  9. Dopiero w piątek to do mnie dotarło. Na razie po pierwszej próbie instalacji nie działa. We wtorek kolejna próba, albo wadliwy model, albo dziadostwo, które będzie trzeba odesłać.
  10. To mnie już nie dotyczy ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Jakby tak jeszcze ktoś był miły to w aukcji jest do kupienia jeszcze jakaś przejściówka/rozdzielacz mini iso. Czy to dotyczy Symphony II?
  11. Czy coś się zmieniło odnośnie zakładania wątków? Założyłem wczoraj w Nawigacja , Car Audio i CB-Radio i został skasowany, albo ja go nie widzę. Ale może ktoś z Was miał z tym do czynienia: ZMIENIARKA USB SD Audi A3 A4 A6 Passat Golf Polo (2755330037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Padła mi zmieniarka w radiu i muszę coś wymyślić. A te radia na 2 DIN są tragiczne oprócz oryginalnych.
  12. Miał ktoś do czynienia z takim wynalazkiem? Zepsuła mi się zmieniarka w radiu i muszę się czymś ratować. ZMIENIARKA USB SD Audi A3 A4 A6 Passat Golf Polo (2755330037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Siemano to ja, son_czwa Prosiłbym a4-maniaków z Częstochowy o wsparcie: PODPISZ PETYCJE! Walcz o lepszą przyszłość! LIST OTWARTY KIBICÓW WŁÓKNIARZA CZĘSTOCHOWA DO ZARZĄDU KLUBU http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5653
  14. No to wielkie dzięki
  15. Dobra, czyli da się z tym jeździć? Auto nie stanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.