-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki, a ile mają ori? 35%? 50%?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki, w ciul pomogliście. (co to jest mapeta - bez komentarza)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przyciemniał ktoś szyby u Mapeta? Nie mogę się zdecydować którą folię wybrać, w sensie % przepuszczalności światła...
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Czy ktoś z Was musiał przekodować Vagiem Symphony 2, żeby radio widziało zmieniarkę Yatour? Bo ja się na tym zatrzymałem :/ Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją kodowania (tak mi się wydaje) i nadal nic.
-
Zmieniarka usb sd
Drugie podejście zakończyło się kolejnym niepowodzeniem. Jak było tak jest, na jednym radiu działa, na moim nie. Kodowanie nie pomogło, zastanawiam się czy wersja Vag'a może mieć na to wpływ?
-
Zmieniarka usb sd
Kodowanie? Czyli?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siemano, moglibyście rzucić okiem, może ktoś z Was zna taki przypadek: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/problem-symphony-2-a-257353/
-
Zmieniarka usb sd
Potwierdzam, urządzenie działa. Problem jest z moim radiem. Jestem nawet pod wrażeniem jakości, oczywiście w porównaniu do transmiterów czy innych dziadostw tego typu. Jak zacznie współpracować z moim sprzętem to zobaczymy jak się sprawdza na dłuższą metę. A może miał ktoś podobny problem z radiem? (Symphony 2) Bo najpierw przestały mi działać płyty, a teraz nie chce wystartować z tą zmieniarką.
-
Zmieniarka usb sd
Dopiero w piątek to do mnie dotarło. Na razie po pierwszej próbie instalacji nie działa. We wtorek kolejna próba, albo wadliwy model, albo dziadostwo, które będzie trzeba odesłać.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To mnie już nie dotyczy ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- Jakby tak jeszcze ktoś był miły to w aukcji jest do kupienia jeszcze jakaś przejściówka/rozdzielacz mini iso. Czy to dotyczy Symphony II?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czy coś się zmieniło odnośnie zakładania wątków? Założyłem wczoraj w Nawigacja , Car Audio i CB-Radio i został skasowany, albo ja go nie widzę. Ale może ktoś z Was miał z tym do czynienia: ZMIENIARKA USB SD Audi A3 A4 A6 Passat Golf Polo (2755330037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Padła mi zmieniarka w radiu i muszę coś wymyślić. A te radia na 2 DIN są tragiczne oprócz oryginalnych.
-
Zmieniarka usb sd
Miał ktoś do czynienia z takim wynalazkiem? Zepsuła mi się zmieniarka w radiu i muszę się czymś ratować. ZMIENIARKA USB SD Audi A3 A4 A6 Passat Golf Polo (2755330037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siemano to ja, son_czwa Prosiłbym a4-maniaków z Częstochowy o wsparcie: PODPISZ PETYCJE! Walcz o lepszą przyszłość! LIST OTWARTY KIBICÓW WŁÓKNIARZA CZĘSTOCHOWA DO ZARZĄDU KLUBU http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5653
-
[B6 AWX] Problem z kontrolkami
No to wielkie dzięki
-
[B6 AWX] Problem z kontrolkami
Dobra, czyli da się z tym jeździć? Auto nie stanie?