Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s---r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Fotelik bez problemu wymienilem na Romer King II LS, montaz trwal 5 minut, dziecko zadowolone, malzonka nie marudzi
  2. Jeden sprzedawca mi odpowiedzial, ze tak ten fotelik pasuje do mojego samochodu ale, ze nie mial koloru jaki chcialem kupilem u innego nie zawracajac juz mu d*py czy bedzie pasowal. Sprzedawca kaze mi zwrocic fotelik bo nie ma co kombinowac skoro jest jak jest. Wezme w zamian chyba Romera ale 9-18kg bo jest bez isofixa ale za to tanszy..
  3. Mam fotelik 9-36kg czyli grupa 1-3(chyba tak to sie okresla). W tej chwili potrzebuje na wage 12kg, pozniej go lekko przezbrajam i robi sie z niego fotelik na wieksze dziecko, zapinane normalnym pasem bocznym samochodu. W instrukcji cos pisza, ze te mocowania w podlodze bagaznika nie powinny sluzyc do przypiecia tego fotelika. Fotelik kosztowal 1100zl a teraz mysle, ze taki za 300zl z hipermarketu nie robil by tyle problemow przy montazu... Pan serwisant z Audi przez telefon mi powiedzial, ze jak nie ma fabrycznie zamintowanego isofixa to sie go nie domontowuje. A fotelik mam zapiac tylko pasem bocznym.... chyba nie wie o czym mowi z tym zapieciem samym pasem..
  4. No w miedzyczasie oblookalem i sam isofix moze nie bedzie takim problemem ale ten fotelik albo ja czegos nie rozumiem albo on ma takie pasy, ktore przeklada sie przez zaglowek i zapina za siedzeniem w bagazniku... a tam ja mam rolete i przecisnac pas przecisne ale trwa to strasznie dlugo ale kobita sobie z tym na pewno nie poradzi... cos tu jest nie halo..
  5. B6 Avant rocznik 2012 i fotelik Romer Advansafix II Sict... Jak to zamontowac? 2 godziny walczylem i szlag mnie o malo nie trafil. Fotelik ma Isofix. Czy ten caly system Isofix to tez jest w samochodach? Co jak go nie ma bo pod oparciami nie ma nic w bagazniku, zadnego pręta nawet do ktorego mozna by to zaczepic. A bez zaczepienia wg mnie to fotelik nie spelni zadania bo kiwa sie na boki.. Edit: Juz znalazlem co to jest Isofix. Jest mozliwe zebym tego nie mial fabrycznie zamontowanego? I co teraz jesli nie mam isofixa?
  6. s---r opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Tak myślę dołożyć ze 2 znaczki do wozidła... Czy na przód na grill https://zapodaj.net/34eea795b9a5f.jpg.html podejdzie taki znaczek: http://allegro.pl/emblemat-audi-quattro-znaczek-grill-a3-a4-a5-a6-a8-i6043355451.html Oraz na tył bo czegos mi tam brakuje https://zapodaj.net/090252661355c.jpg.html taki: http://allegro.pl/emblemat-znaczek-audi-a3-a4-a6-tyl-kolka-i5241057288.html ?
  7. Mi wczoraj na B6 chcieli S-line naklejać.... mówie gdzie mi z tym k...
  8. Nie wiem i nie wiem jak i gdzie to sprawdzić.... Nowy silnik jest bez tej osłony na rozrządzie..... Umartego AFN musiałem wymienić na jakiegoś z passata b5...
  9. Po przeszczepie silnika i turbiny już tylko błąd 0522 pokazuje i nie umiem dogrzać silnika powyżej 65 stopni. Czy ten czujnik temperatury płynu do góry silnika mogę wymienić z zielonego na niebieski?
  10. Kzałem już mu tą używkę przywieźć... ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2013 at 14:21 ---------- Jak to kąt początku wtrysku się sprawdzało? Bo już mi się zapomniało...
  11. turbo od pewnego czasu non stop odcinało jak tylko mocniej wcisnąłem.... Jak je teraz wymontował to luz wirnika mówi sam za siebie. Zamontujemy je i niedługo pierdzielnie a teraz jak jest lepszy dostęp wolałbym starego nie montować... ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- jeżdżę 100tys przez dwa i pół roku.... ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- Turbosprężarka Turbina Audi A4 1,9 TDi (3052196441) - motoAllegro a tutaj nie chcą zdania starej turbiny? Opis ładny... wyważania i te sprawy..... tylko czy to coś warte czy tylko pic na wodę nie mam pojęcia. Mechanior też mi używkę radzi wziąźć...
  12. 98r i 298tys miał jak umarł ;( Coś mi tam z passata b5 ma wstawiać teraz....
  13. Nie przyznam się bo to k... aż wstyd Po cichu Ci powiem, że kiedyś nie chciało mi się stanu oleju sprawdzić i po tym zaczął trochę klekotać, a pare dni temu obstawiam, że znowu oleju malutko było i urwały się 2 korbowody i wyrżnęły dwie piękne dziury w bloku ;(;(;(
  14. Wymieniam silnik przy 300tys bo go zarżnąłem i od razu przydało by się turbo bo stare już się przycinało...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.