Tommy01

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Tommy01

1. Witam . Ma ktoś może tą zmieniarkę pod tym radiem ?http://obrazki.elektroda.pl/9852590600_1348824817.jpg

Gubię się już bo niby wg forum Audi te radio nie obsługuje zmieniarki a pod niektórymi (nie wszystkimi) aukcjami z podobnymi zmieniarkami ten chorus je obsługuje . jak to wkońcu jest ?

Radia kasetowe bez przycisku MODE nie działają z zmieniarkami. Za pomocą tego przycisku przełączamy się pomiędzy zmieniarką a radiem. W przypadku radia CD do tego celu służy przycisk CC/CD

Radio nie współpracujące z zmieniarką

76386907_1_644x461_fabryczne-radio-audi-chorus-bielsko-biala.jpg

a ten model już działa z mp3

9b2d58ace5acb295med.jpg

2. Ale jak na AUTO mam to wgl nie mogę ustawić opcji nawiewu.. Szybko, przod, nogi, bo odrazu wyłącza AUTO.. To skoro żaden tryb nie świeci się to powietrze gdzie leci ?

Wszystko jest dokładnie opisane wyżej a ludzie wciąż zadają te same pytania ... :/ W opcji AUTO tak jak kolega marekg napisał wszystko odbywa się automatycznie, jedynie zmieniamy temperaturę. Opcje nawiewu się nie palą bo Climatronic sam sobie oblicza z której kratki w danym momencie będzie dmuchało powietrzem.

3. dzięki za odpowiedź koledzy, mam concerta 2 i szkoda mi schowka pod radiem żeby wsadzać coś 2din, a powiedzcie mi trzeba sie bawić w track1..2.. itd? bardziej mi chodziloby na przyklad jak wrzuce 2 godzinnny state of trance jak to bedzie smigac :decayed: a i 6 folderow to nie problem i tak lepiej niz z plyt, ktore do tej pory ciorałem ale jak to bywa zaczął sie zacinać :facepalm:

Do setów polecam taki program jak Rzeźnik MP3. Trzy kliknięcia i program dzieli cały set na pliki o wybranym czasie np: 6 minut

Potem słuchając seta łatwiej przejść do wybranego momentu seta, nie trzeba przewijać np 40minut :P

4. ja nie twierdzę że mocno to słychać , muszę wyciszyć i tak jak kolega mówi trzeba się wsłuchać
    jaki filtr założyć , może ktos przykład podać
    ale najbardziej denerwuje to że nie zawsze zaskakuje

Jeśli możesz to sprawdź czy problem występuje również jeśli zmienisz pendrive lub zamiast niego włożysz kartę pamięci SD
    Może to wina pendrive`a. Jeśli będzie tak samo to pisz na mojego maila z allegro wymienimy zmieniarkę.
  5. A jednak powalczyłeś z pendrivem :). Ciekawe bo byłem przekonany tak jak mi producent pisał, że niektórych producentów pamięci przenośne mogą nie działać a może chodzi jedynie o odpowiednie formatowanie.

Zmieniarka już zainstalowana ?

Pamiętasz o danych do FV ? ;) podeślij na priv w wolnej chwili i podaj email.

Zmieniarka zamontowana, kable przeszły przez otwory w schowku, więc obyło się bez jakichkolwiek przeróbek.

Co do danych do faktury, to przesyłałem na maila z Allegro, ale może nie doszło, więc dam jeszcze na PW.

Dane otrzymałem, wystawie FV i wyśle Ci skan na maila, a jak będziesz w okolicy to możesz wpaść po jej odbiór.

6. Wczoraj podjechałem po zmieniarkę do Tommy01, sprawdziliśmy przed kupnem czy wszystko ok. :good:

Jeżeli ktoś miałby problemy z działaniem jakiegoś pendrive'a, to polecam program HP USB Disk Storage Format Tool (pendrive formatowany przez Windows nie chciał działać).

U siebie też dałem luzem i jest ok.

Zmieniarka już zainstalowana ?

Pamiętasz o danych do FV ? ;) podeślij na priv w wolnej chwili i podaj email.

Pozdro

7. Tak jak kolega wyżej napisał. Zmieniarki odtwarzają jedynie pliki muzyczne.

Można za to za pomocą kabelka jack podłączyć do zmieniarki CB RADIO lub telefon. Po podłączeniu dźwięk odtwarzany jest poprzez radio/głośniki

Ale to raczej jako ciekawostka można potraktować bo w tym czasie nie możemy puścić muzyki.

8. Czy orientujecie się gdzie można kupić filtr ceramiczny : muRata 455IT

Filtr ceramiczny 455kHz +/- 2kHz - muRata - 455IT, typ: CFWLA455KJFA, CFW - 455 kHz IT

Typ: CFWLA455KJFA

Czytałem o wymianie tego układu w radiu m tech legend II. Mniej szumów, lepszy odbiór itd.

Z tego co widzę filtr nie jest łatwo dostępny, cena pewnie też nie będzie mała. Także nie wiem czy warto się w to bawić ?

Tutaj znalazłem odpłatną usługę:

M TECH LEGEND II (MTech Legend 2) [Tuning KONEKTOR] :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

9. Pytanie do kolegów, zdobyłem przypadkowo 4x dystans 10mm

Dwa są z kołnierzem centrującym i dwa bez. Orientuje się ktoś czy konieczny jest ten kołnierz centrujący czy nie ?

Może ktoś zakładał dystanse do a4 b6 i może podesłać fotki jak to będzie wyglądało ?

Wydaje mi się że tylko z tyłu można je założyć, z przodu koło już pewnie będzie wystawało poza błotnik ?

10. Mniejsza antena mniejszy zasięg, większa antena to zasięg większy. Zależy czego oczekujesz od radia :wink:

No tyle to wiem ale jak bym potrzebował 5-7km zasięgu to np. 70cm styknie?

Jeśli jednak zdecydujesz się na krótką antenę to mogę polecić antene helikalną PIRAT

Jej wysokość to 63cm. Testuję od kilku dni. Zasięg średnio 6km

Zwróć tylko uwagę aby kupić nową wersję anteny. Te nowe mają inaczej ukształtowaną sprężynę na dole. Stare były proste , nowe są owalne i antena ma zawinięty przewód wzdłuż promiennika aby wyeliminować gwizdanie anteny podczas jazdy.