-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety nie dam rady byc ale milej zabawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a wiec zdecydowalam ze chce 5000 ... wiem tez ze chce wersje przetwornicy slim ( mniejsza i ma przetwornice cyfrowe ktore nie robia zaklocen - nie weim czy prawda ale .. ) chcialabym jeszcze zeby zarnik mial podstawe metalowa , i tu zaczyna byc problem bo h1 w zestawach ktore sa sprzedawane maja zazwyczaj zarnik w plastiku. Natomiast mam do Was takie pytanie czy mozecie mi polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć wszystkim z rana moge wam jeszcze pozawracac glowe w sprawie tych hidów ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie daltego ( czesciowo) Was odwiedze bo chce zobaczy to porównanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy prawie mają własnie 6-stki Themon, Sokol, Jarko, Pablo, Ozi :gwizdanie: a ma moze ktos 5000 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spiochy ! albo autka wam dzis nie zagadaly albo przymarzly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie kto powiedzial ze 6000K nie wolno?? Jak masz soczewke to mozesz...4300 za slabe, nic nie widac... To jakie KERCZI moge wlozyc do tych depo maksymalnie, zeby mi sie nikt nie przyczepil ?? Choc w sumie do kazdych sie moga przyczepic, bo spryskow nie bedzie i samopoziomow aj przyczepi sie to wezmiesz i wlozysz normalne zarówki bo chyba az tak wiele roboty z tym nie ma ... co sie martwisz na zapas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
calkiem fajnie wygladaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no ja jednak chce zobaczyc barwe 5000 a jak nie to hmmm chyba jednak 6000 ... najpierw musze zobaczyc jak swieca ... to podstawa a pewnie tu nikt nie ma 5000 ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok i pewnie doszedles do takiego wniosku jak ja ze nic z tego nie wiadomo .. kazdy chwali to co ma ... a jak nie ma to mowi ze lipa W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie ja bym wlasnie chciala takie zobaczy jak swieca ... hmmm ostatnio jestem wlasnie na temacie hida w soczewkach bo na h1 poprostu sie nie da jezdzic ! To tak jak ja od rana do wieczora czytam rozne fora i jaki wniosek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie ja bym wlasnie chciala takie zobaczy jak swieca ... hmmm ostatnio jestem wlasnie na temacie hida w soczewkach bo na h1 poprostu sie nie da jezdzic !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ma ktoś zarnikii 5000 ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka tytus tez juz mam kawke ... nie no nie ma to jaka o 9 rano jeszcze 7 h "pracy"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmmmmmmm .... dobry pomysl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja zaczynam od 8:00 przerwe, potem kolo 12:00 pracuje ciezko jakies :gwizdanie: 15min, a potem do 16 znow przerwa :gwizdanie: Podobno inni pracuja odwrotnie, ale po co sie przemeczac... hahahhahah dobrze ze net w pracy jest bo tak to ta przerwa byla by okropna !
Magda_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta