Treść opublikowana przez kusztyk
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
No ale położy to tylko na tym pryszczu?? Całych drzwi nie będę musiał lakierować? Wiecie może ile takie coś kosztuje?
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
Dlaczego trzeba polakierować? To chyba tym pistoletem zrobia
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
No ja mam ich chyba z 5 po licząc wszystkie. z 2 są takie malutkie ze nie widać prawie, trzeba się dobrze przyjrzeć. Kiedyś słyszałem że są jakieś pistolety punktowe co właśnie robią takie pryszczyki tylko jaki lakiernik to ma? Czy wogole jest takie coś?
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
No audi się zepsuło chyba Wujek ma 80 93 i nie ma pryszczy:P A chyba te pryszczyki się robią od kamieni...
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
Witam. Mam audi B5 po lifcie 99r czarna. I Zauważyłem ze na drzwiach w niektórych miejscach na 3 drzwiach na każdych tak po 1-2 takie jak by pryszczyki malutkie może maja 2 na 2 mm nie ma na tym rdzy ale tak jakby się lakier podniósł wygląda jak pryszczyk jest to niewidoczne trzeba sie przyjrzeć. A druga sprawa to na tylnej kalpie na listwie zamka się lakier zważył ale to chyba normalne w tych autkach. Z tymi pryszczykami na drzwiach na razie to lakierem takim do paznokci trochę zamalowałem ale nie wiem czy to coś da? Wcześniej miałem audi a4 przed liftem i miałem to samo ale na przednim słupku w ogolę tego nie ruszałem i tak przez 1rok czasu nic się z tym nie robiło. Czy audi maja takie słabe blachy? Bo np. mam tez a3 i na dachu są malutkie pryszczyki lakiernik mówił ze w większości a3 tak jest a autko jest 2001r i może to prawda bo jak oglądałem dużo a3 to tak mają. Dodam ze oba autka na 100% są nieruszane przez lakiernika sprawdzane czujnikami i przez serwis jak kupowałem. Zawsze kupuje sam autka w DE z sprawdzone ponieważ mam rodzinkę tam. Pytanie co zrobić z tymi pryszczykami? Nie będę malować całych drzwi bo raz że duży koszt a po drugie przy sprzedaży mi nikt nie uwierzy ze nic nie było robione.
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
A po logach nie widać? A ile kosztuje hamownia?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Z navi to na navi o 5km mniej. No tak ale może skrzynia została z 130 a silnik 101?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
trochę tam roboty z tym jest... A można go jakoś drutem przekuć? Kiedyś tak przekułem w golfie II i było ok. Koledzy jeszcze zauważyłem z chłodnica paliwa mam coś nie tak... ponieważ jest cala wykrzywiona...[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________Wyciągłem ta rurę z katalizatorem i bylem u takiego mechanika co ma migomata żeby mi to rozbebeszył dmuchał w niego i mówi ze kat jest OK. Ale takie dmuchanie to chyba nic nie daje? Jak ja go mam sprawdzić? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________Katalizator wyciągnięty. Auto dalej idzie tak jak wcześniej Już nie wiem co z nim jest... Co jeszcze może być nie tak ? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:50_________________________________________________A jeszcze powiedzcie czy po logach widać ze to jest silnik 130? Bo może ktoś wsadził tam silnik 101?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
to katalizator wypruć?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Jest. Przebieg 230tys. I raczej wygląda ze tak ma... mam książkę i w środku tak nie jest wytarty itp.
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Powietrza nowy. A paliwa nie wymieniałam a może mieć wpływ?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
No to już nie wiem co to może być? Może tak coś z wtryskami? Trzeba kupić to do przeczyszczenia wtrysków.
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Bo jeszcze słyszę taki świst przy dodawaniu gazu jakby gdzieś powietrze z turbo uciekało... Ale wymieniałem oringi na łączeniach węży turbo i nie widziałem tam żeby coś uciekało. Może EGR coś nie tak?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
To teraz co jeszcze może być nie tak ze ma taki slaby vmax? Choć jeszcze po tej synchronizacji go nie sprawdzałem. Może byc przyczyna ze wcześniejszy właściciel delikatnie jeździł?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Kolego wyżej już napisałem ze zrobiłem sprawdź czy mam teraz dobrze;)
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
A jest tam dostęp? W passacie? Czy trzeba jeszcze coś ściągać? Można jeszcze coś przy tym uszkodzić? Dobrze juz zrobilem ta synchronizacje:) Sprawdzcie czy mam ok Statycznie: http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7802.html Dynamicznie: http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7803.html
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
No tez mi się tak daje a on licznikowo to ciężko ma 180 a jak się rozbuja to max 195 licznikowo. Dodaj jeszcze ze autem jeździł starszy pan wcześniej może go trochę zamulił ? Tylko co tu teraz zrobić? A jak przestawić ten kont synchronizacji?
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Ale czy to normalne ze tylko 190?? Przecież taki passek chyba powinien z 210 lecieć? Mam a3 130 to leci 230.
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Na napinacz? Slabo moze byc napiety? Dzieki Ci kolego . Jeszcze pytanko poniewaz vmax mojego passaka jest 195 na liczniku na navi 190. Czy to normalne? Na 6biegu przy 3tys obr.mam 155km\h.
-
[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.
Witam. Mam prośbę o analizę logów mojego passata B5 FL 2001 silnik AVF. Auto troche slabe jest jak na 130 koni chyba ze mi sie wydaje? Mam audi a3 z silnikiem awr 130 2001r. To duzo lepiej sie zbiera... no ale inna waga samochodu. Dynamiczne: http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7751.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7752.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7753.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7754.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7755.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7756.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7757.html Statyczne: http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7758.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7759.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7760.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7761.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7762.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7763.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7764.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7765.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7766.html Basic: http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7767.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7768.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7769.html http://vaglog.rtnet.pl/kusztyk_7770.html Z góry dzięki.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Czujnik dostałem w intercarsie za 48zl założyłem już i nie ma błędu. Niestety uszczelki nie mieli wiec została stara ale nie cieknie ani nic. Co do turbo zrobiłem nowe logi: Dynamiczne: http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5976.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5977.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5978.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5979.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5980.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5981.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5982.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5983.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5984.html Statyczne: http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5985.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5986.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5987.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5988.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5989.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5990.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5991.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5992.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5993.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5994.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5995.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5996.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5997.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5998.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5999.html Basic: http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6000.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6001.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6002.html http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6003.html Jak robiłem logi to raz złapał notlauf. Potem jeszcze się wkurzyłem i mowie dokładnie przejże przewody bo to niemożliwe zbytnio żeby się kierowniczki zapiekły jak ja jeżdżę dość dynamicznie. I zauważyłem w jednym miejscu takie przetarcie nie wyglądało żeby tak powietrze uchodziło ale zawionołem to taśma i potem jeździłem to narazie nie złapał notlauf. Jeszcze ty przewodów co są parciane to niektóre na łączeniach były takie już luźne to końcówki poucinałem itp. Moze w końcu będzie ok. Sprawdźcie logi może jeszcze coś mam zrobić?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
A przy wymienię czujnika nie zapowietrzy mi się nic? Bo widzę ze z tego dekielka jakieś przewody idą.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:10_________________________________________________Ciężko dostać ten czujnik. Tylko na allegro jest. Jak dzwonie do audi to nie wiedzia w ogóle o co chodzi.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Czujnik wymienię na nowy. Tylko muszę gdzieś kluczyk kupić do pompy bo tam jest jedna śruba taka inna. A turbo mam czyścić ?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Ale jak jest uszkodzony to co się z autem dzieje?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
OK. Bo własnie w weekend wyjeżdżam w traske 1000km. wiec pocisnę trochę.