Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chanel1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. chanel1987 obserwuje zawartość wrclaguna
  2. WItam przedstawiam wykres przed i po : audi q5 2016r wersja USA 2.0tfsi CNCD quattro silnik 3gen.z skrzynia tiptronic 8biegowa na paliwie pb 98
  3. Moc taka sama jak wcześniej albo i mniejsza:) 0-100 niemierzylem bo to było na obwodnicy zmierzę przyokazji ale pewnie okolice 7s
  4. Seria sprzęgło 10letnie wytrzyma do czasu u mnie 1.5 roku licząc od pierwszej modyfikacji czyli program na 245km/390nm. Ok 10 tys, km temu wstawiłem nowe seryjne i nic narazie nie slizga:) Niżej zdjecia stare vs nowe sprzegło
  5. Witam wynik to nie bajka:) Dp robiony w firmie Boosted Factory Hybryda w Bartpol Tuning Hamownia, nowy soft w Jurczak Auto Sport Można dalej rozwijać projekt .Tak jak napisał jarek920 koszta rosną, dodałbym jeszcze do next stage wzmocnienie sprzęgła , zawieszenie, hamulce i pewnie coś jeszcze... 350km do uzyskania Pozdrawiam
  6. Tak juz po delikatnej korekcie Zostal równiez wyczyszczony z nagaru kolektor dolotowy(ssący) Niebawem bedzie hamownia to i wykres wrzuce
  7. WItam przedstawiam wam wykres a4 b7 2.0 tfsi BWE 245km 390nm pb 98 w planach dp i korekta softu hybryda ko3 Tfsi nowy wykres na hybrydzie ko3 Tfsi Pomiar w aplikacji speed logic
  8. Moim zdaniem rewelacja:D Mozna porownac z s4 B6:D Zrobiony jest tylko program (jest jeszcze zapas delikatny)
  9. Witam a może to nie świerszcz tylko śwwist turbiny ? Tak jak u mnie :
  10. Te "porownanie" to filmik i auto brata ksio87 wynik z hamowni zima wyszedl 213 koni 425nm pozdrawiam
  11. Dzieki Panowie bedzie Millers 5w40:)
  12. Witam zbliza mi sie zmiana oleju obecnie zalany mam Liqly Moly SHT 5w40 Wchodzac na strone Millersa producent zaleca mi olej xfe 10w40 Olej spelnia norme vw 502 tak jak zaleca ksiazka audi. Pytanie brzmi czy moge przejsc z 5w na 10w ? Przebieg auta 194 000 tys, kod BWE 245km 390nm olej zmieniam co 10tys.km Prosze o porade Print versio
  13. Seria Stock 50-200km/h https://www.youtube.com/watch?v=mlfCROnxC1w Chiptuning 50-200km/h
  14. Ok dzieki za info. Uszczelka pod zaworami czeka juz nowa na wymiane kupiona w Serwisie:) U mnie bardziej z przodu silnika jest głośniej niz z tylu przy łańcuchu. Auto mam od miesiąca więc wszystko wyjdzie z czasem:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.