-
postojówki przy pozostawionym kierunku
nie mam automatu ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- nie wiem juz czy zabierac sie za kostke stacyjki czy szukac jakiegos przekaznika czy cos w tym rodzaju
-
postojówki przy pozostawionym kierunku
zrobiło mi sie tak pare dni temu przy okazji spalił mi sie przełacznik długich,po wymianie go myslalem ze bedzie ok ale nadam mam z kazdej strony pozycje na włączonym kierunku
-
postojówki przy pozostawionym kierunku
mam problem przy wyłaczonym kluczyku i pozostawieniu auta z włączonym kierunkowskazem pala mi sie swiatła postojowe po obu stronach zamiast po jednej ze stron co moze byc przyczyna?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzieki za spota panowie:)przy okazji wstawiam linka z tymi lampami co chcial kolega http://moto.allegro.pl/audi-a4-reflektory-lampy-clear-z-ringami-black-i1425910502.html
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tez na 99% bede:)
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja panowie niestety dzis odpadam nie czuje sie najlepiej:(mam nadzieje ze dobrze bedziecie sie bawic
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tez chyba odpadne bo wieczorem niestety pracuje:(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niestety w czwartek odpadam pracuje do 21.30:(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spot udany byle tak dalej i oby nas wiecej bylo
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tez jestem za 10.10 na walach:)podajcie tylko godzine
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czesc panowie mam pytanie wie ktos jakie uszczelki sa potrzebne do montarzu turbiny po czyszczeniu 1.9tdi AFN chodzi mi o numery zeby gdzies je dostac+ uszczelki EGR
-
[B5 AFN] uszczelki przy zakladaniu turbiny
jakie potrzebne sa uszczelki przy montarzu turbiny 1.9tdi AFN czy posiada ktos numery bede wdzieczny
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to prawda bylo malo nas ale jak zwykle milo:)do nastepnego oby bylo nas wiecej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co panowie robimy liste kto bedzie??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to widze kaszana odnosnie dzisiejszego spota wiec na kiedy go przekladamy????
marecki1978
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta