-
Problem z falującymi obrotami
Czyszczenie i adaptacja przepustnicy niestety wymagana.
-
Szarpanie, zła temperatura, cięzko pali, wariuje... - PROBLEM ROZWIĄZANY
Wymieniałem na kawałek przewodu ciśnieniowego kilka złoty w sklepie z metra + dwie opaski na końcach i problem z głowy od kilku lat.
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
Właśnie wczoraj skończyłem czyszczenie przepustnicy. Wielki ukłon dla kolegi Labiel za szczegółowy opis. Kilka wskazówek dla osób które dopiero mają zamiar brać się za czyszczenie. Generalnie polecam. Warto. U mnie po czyszczeniu i ręcznej adaptacji jak ręką odjął falowanie ustało. Ja czyściłem bez odpinania węży od obwodów chłodzących/grzejących. Trochę niewygodnie ale da radę tym bardziej, że węże te nie tak łatwo schodzą i przy okazji nieunikniona strata płynu. Do czyszczenia używałem preparatu kupionego w AD coś ok.17zł do czyszczenia gaźników i przepustnic (wydaje mi się, że warto zainwestować te kilka zł) po popsikaniu i delikatnym przetarciu szmatką, zapieczony nagar schodzi jak masło, w moim przypadku było co czyścić ok 1-2mm, przepustnica była bardzo zasyfiona w porównaniu do tej ze zdjęcia kolegi Labiel. Przed wymianą warto sprawdzić w miarę możliwości odmę i przewody gumowe i ew. wcześniej się w nie zaopatrzyć. Dobrze jest pamiętać o uszczelce papierowej. W moim przypadku nie była konieczna wymiana tej uszczelki. Odmę na zamówienie kupiłem podróbkę za 50zł(zamawiałem przy unieruchomionym aucie na szybko, na aledrogo po 44zł+ przesyłka) zamiast oryginalnych przewodów w sklepie polecili mi węże gumowe ciśnieniowe. Do odmy 12-14cm fi 18mm (może być 16 lub 20mm), kupiłem 20cm za 3zł + 2zł za 20 cm wężyka fi 3.2mm widocznego na 4.jpg obok zielonej strzałki podłączanego w miejsce dolnej czerwonej strzałki (pękł przy zdejmowaniu). Proponuję od razu zakupić ok 30 cm wężyka podłączanego w okolicach przyłącza odmy coś ok fi 10mm kiedyś wcześniej musiałem go wymieniać.
-
opis wtyku do interfejsu ODB2
Witam Mam kupiony kiedyś interfejs i program VAG-COM bez wtyku (luźne kabelki) chciałem wykasować OIL na wyświetlaczu i nie pamiętam jak podłączyć do gniazda w audi a4 95rok. Ktoś może mi pomóc?
-
Zacisk hamulca tylny
Pasował od razu nie będzie ale podobno da się jakoś przerobić na aluminiowe tylko od razu trzeba robić dwie strony.
gmail11
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta