KORSARZ-Fire

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez KORSARZ-Fire

1. Siemanko :hi:

Śniadanko zjedzone, teraz czas na kawkę na tarasie :>

Fajny. Można Meguiarsem przelecieć :polew: :polew:

:hi: Niektórzy wstali już o 6:00

Podziwiam, bo ja bym nie mógł wstać o 6:00 w niedzielę :good:

Na pewno nie wstałem z potrzeby serca :no: Siedmiomiesięczna syrena domagała się jadła! Wiec spać się nie da. a co gorsza po jedzeniu nadchodzi nieodparta potrzeba zabawy :banan: :banan: :banan:

2. Kolor mi także się podoba choć szykują się drobne popraweczki (życie płata czasem przykre niespodzianki)

Z tego co pamiętam kolor kropka w kropkę jak siemian (w końcu widzieliśmy się zaledwie chwilę i jeszcze nie wiem kto był kim)

Myślę że w końcu uda się spotkanie choć ciągle dziwi mnie ta zmiana na wtorek :mysli:

3. Witam serdecznie

Prośba o pomoc bo w dziwny sposób wyświetliła mi się pomiędzy zegarami żółta kontrolka chyba od filtra (coś w kształcie tłumika z kuleczkami w środku)

Najprawdopodobniej to filtr cząsteczek stałych ale nie jestem pewien

Wskoczyłem do znajomego na kompa i nie wyświetla żadnych błędów!

Świeci się jak włączam (D) lub inny bieg w automacie.

Czy to oznacza ze coś do wymiany czy czekać aż się przeczyści sam

Dziwne bo jak kiedyś się sam czyścił to trzymał obroty na 1500 i po nastu kilomertach wszystko wróciło do normy

Nie odczuwam braku mocy ani nic innego z tego typu.

Co to może być za paskudztwo?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

4. albo w środy do BB. Masz bliżej. :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________a najlepiej tu i tu. Ja tak przez pewien czas robiłem :kox:

Wjeżdżałem w sobotę wieczorkiem do Krakowa i na "Matecznym" zobaczyłem przed sobą 4 ry piekne b7-ki kombi tablice klubu a4 rejestracja jedna na pewno z bielska. Ciekawi mnie kto to tak pięknymi laluniami się po Kraku buja i ... przejeżdża na czerwonym :naughty:.

Pozdrawiam

no Twoja Lalunia tez probowala gonic :)

wpadnij za dwa tygodnie na spota do galerii kazimierz na parking podziemny niebieski w niedziele o 18 :)

Pozdrowki

Nie szalałem bo jechałem z małą i żonką a chciałem zobaczyć z jakiego to Klubu furki.

Jak będę w Kraku w danym czasie to możliwe że wpadnę

Pozdrawiam.