Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bogdan

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bogdan opublikował(a) temat w 2.0
    Witam ostatnio pojawił się taki błąd nr 0171 zbyt uboga mieszanka, czym to może być spowodowane?
  2. Bogdan odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    Witam, wymiana świec nic nie dała, tak więc pozostały jedynie cewki, ale to dopiero w piątek się okaże
  3. Bogdan odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    Witam, Serdeczne dzięki już się umówiłem w serwisie na piątek będą weryfikować które cewki będą wymienione, apropo kiedyś przysyłali zaproszenia na te akcje a teraz gdzie się dowiadywać o tych akcjach, dzięki za info pozdrawiam
  4. Bogdan odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    Witam szarpnięcia są łagodne zarówno przy małym gazie jak i przy wciśnięciu całego gazu, dzisiaj wymieniłem świece na Boscha, zobaczymy co to dało. Vag wykazał przerwy w zapłonach na pierwszym cylindrze pozdrawiam
  5. Bogdan odpowiedział(a) na Bogdan temat w 2.0
    Dzięki jutro sprawdzę przepustnicę, a cewki jak sprawdzić czy są dobre?
  6. Bogdan opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, ostatnio zauważyłem podczas jazdy szarpnięcia, myślałem że to wina pękniętego wężyka ale się okazało że po wymianie dalej dzieje się to samo. Myślałem że to filtr paliwa ale na biegu jałowym przy pełnym gazie nic się nie dzieje, tylko podczas jazdy przy dodawaniu gazu są te szarpnięcia jakby sprzęgło ślizgało, pomurzcie , co to może być?
  7. Bogdan odpowiedział(a) na Bogdan temat w Audi A4 B5
    Dzięki Majki mi tak samo powiedzieli no cóż jutro spróbuję to przeczyścić
  8. Bogdan opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam do was pytanko wysiadło mi ogrzewanie klapy działają węże zasilające są ciepłe a do kabiny dmucha zimnym, byłem w dwóch warsztatach i każdy mówi coś innego, jeden że to może być pompa wodna lub uszczelka pod głowicą, a drugi że trzeba wymienić nagrzewnicę bo jest przytkana, jaka rzeczywiście może byc przyczyna, proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.