Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas25

  1. no i jaka decyzja co do mniejsca??? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- ???????????????
  2. no ja sie zjawie na spocie
  3. Zdrowych Wesolych Świat wam zycze sorki ze nie wpadlem ale z dyzuru dopiero co wróciłem
  4. jak chcesz to ci moge moje cb sprzedac z antena
  5. dixon ty tak nie zostawiaj otwartego dachu pod europa bo moze ktos ci fotele wyciagnac..... hahaha
  6. ostatnio glfiarze mieli zlot na parkingu galerii golabkowickiej pod skarpa
  7. dzis pod europa stalo jakies dziwne audi na KLI 243... ciekawe kto to byl heheheh
  8. ja odpadam dyżur mam... do 19
  9. na wegierskiej tez jest z lakierami obok urzedu pracy
  10. fotki sa robione tej r8 na NOXPOL-u
  11. to co z tym spotem dzis pod MM??????????????????????????
  12. http://www.sadeczanin.info/rozmaitosci/to-ii-zlot-grupy-vag-w-starym-saczu-wesprze-posel,34112#!prettyPhoto
  13. zestawy sa za 4.5 tys kompletne air na stronie tego mapeta hmm tylko ciekawe jak to dziala w zimie przy mrozach
  14. Crisu za kase to zawsze znajdzie sie miejsce chyba ze tym razem to elitarna inwazja LOL
  15. taaaa ograniczone tak samo pisali ostanim razem....
  16. ktorego to nowego kolege spotkalem pod wierzba??? b8 na KN ???
  17. potrzebuje podnosnik hydrauliczny zabka 3T ma ktos na sprzedaz lub jakis kontakt zeby taniej kupic???
  18. Jarek i jak masz juz tego virusa??
  19. Racja... ale Adaś się zmył szybko czyli frekwencja dopisała ooo nie ladnie ze zapomniales o mnie..... ahahahha
  20. chlopaki zycze wam zdrowych swiat smaczego jajka i mokrego dyngusa%%
  21. cirs klubowiczem?? ta sprawa nadaje sie dla prokuratora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.