Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas25

  1. nudzi mi sie ktos to widzial
  2. o 16 czekam 10 min jak nie bedzie nikogo to znikam
  3. ja bede hmm czy ktos jeszcze bedzie?
  4. hmm bo widzialem wlasnie jak stala na poboczu ok 18 jak wracalem z jeziorka :> i dla tego pytam bo cos znajomo wygladala
  5. to w koncu co robimy jutro czy nie? moze jak bedzie lipna pogoda zrobmy spota bo jak bedzie sloneczko to kazdy w rozjazdach. Przemek ty gdzies stacjonujesz swoja b6 w okolicach klimkowki?
  6. widze ze wiekszosci nie bedzie wiec przelozmy to na nastepna niedziele
  7. to pewnie widzial kolege Crisa
  8. to ja ci proponuje farba zmienic KLI na KEI dwie kreski a jak roznica
  9. ja w tamtym roku tak wracalem z niedzicy bylo straszne zatwardzenie ale pojechalem przez ochotnice
  10. a bylo kolega autem koloru bananowego?
  11. i jak tam po spocie? ile osob bylo?
  12. qr** 250 zl lzejszy portfel za malowanie prawego przedniego błotnika ;(
  13. halo to ja mam zintegrowane w lampie :> a to wyciety otwor i przymocowane do kratek
  14. Adas25 odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    w paskach sa ale maja zamontowane podobnie jak w polftowych a mi chodzi o te na masce
  15. Adas25 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    szukalem ale tylko temat jest o b6 w b5 cisza.... ktos zamontowal moze te dysze? z tego co do tej pory sie dowiedzialem w tym temacie to to ze fordowskie dysze sa podobne... moze ktos ma wiecej info?
  16. lepiej okragle ja takie zamontowalem
  17. haha jak ktos sie bedzie tlymaczyl ze ma problem z kolem i nie moze przyjechac niech to zastosuje MISTRZ KIEROWNICY UCIEKA[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 23:44_________________________________________________a jutro tak przerobie swoje 1.9
  18. zreszta tylko tam widac moj zadek
  19. widzalem mala rozdzielczosc ale ok
  20. moze w tegoborzy przed justem jest parking
  21. to ja pod galeria bede juz czekal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.