Treść opublikowana przez Adas25
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co jest z wami ? :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nudzi mi sie ktos to widzial
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Karuzela z napedem skutera
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o 16 czekam 10 min jak nie bedzie nikogo to znikam- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja bede hmm czy ktos jeszcze bedzie?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hmm bo widzialem wlasnie jak stala na poboczu ok 18 jak wracalem z jeziorka :> i dla tego pytam bo cos znajomo wygladala- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to w koncu co robimy jutro czy nie? moze jak bedzie lipna pogoda zrobmy spota bo jak bedzie sloneczko to kazdy w rozjazdach. Przemek ty gdzies stacjonujesz swoja b6 w okolicach klimkowki?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widze ze wiekszosci nie bedzie wiec przelozmy to na nastepna niedziele- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to pewnie widzial kolege Crisa- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ja ci proponuje farba zmienic KLI na KEI dwie kreski a jak roznica- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja w tamtym roku tak wracalem z niedzicy bylo straszne zatwardzenie ale pojechalem przez ochotnice- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tu taka cisza???- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a bylo kolega autem koloru bananowego?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i jak tam po spocie? ile osob bylo?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
qr** 250 zl lzejszy portfel za malowanie prawego przedniego błotnika ;(- [ALL B5] Światła do jazdy dziennej
halo to ja mam zintegrowane w lampie :> a to wyciety otwor i przymocowane do kratek- Spryskiwacze mgłowe A4 B5
w paskach sa ale maja zamontowane podobnie jak w polftowych a mi chodzi o te na masce- Spryskiwacze mgłowe A4 B5
szukalem ale tylko temat jest o b6 w b5 cisza.... ktos zamontowal moze te dysze? z tego co do tej pory sie dowiedzialem w tym temacie to to ze fordowskie dysze sa podobne... moze ktos ma wiecej info?- [ALL B5] Światła do jazdy dziennej
lepiej okragle ja takie zamontowalem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
haha jak ktos sie bedzie tlymaczyl ze ma problem z kolem i nie moze przyjechac niech to zastosuje MISTRZ KIEROWNICY UCIEKA[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 23:44_________________________________________________a jutro tak przerobie swoje 1.9- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zreszta tylko tam widac moj zadek- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widzalem mala rozdzielczosc ale ok- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moze w tegoborzy przed justem jest parking- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ja pod galeria bede juz czekal - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt