Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas25

  1. na hamowni jeszcze nie bylem ale ok 25% podkrecil w dzien zobacze czy nie kopci i jeszcze go podkrece jakas 1H mu to zajelo on w Tegoborze to robi
  2. bylem zrobilem i sa odczuwalne efekty......
  3. ja jutro sie ugaduje i jade sprawdzic co i jak...[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:08_________________________________________________nie wiem nie zapytalem :>
  4. z tego co mi wiadomo koles pracowal na servisie VW byl elektrykiem... teraz robi na swoim dzwonilem do niego mowie ze trwa ok 3godzin testujesz sam...i jesli ci nie spasuje to cofa do poprzednich ustawien... i pisze program pod auto nie daje gotowca
  5. mam namiary do goscia robi chipy do mojej 400zl a do b6 500zl ktos sie pisze???
  6. euri byles juz na spocie ???
  7. oooo widze ze sie ktos napina i wymienka
  8. Adas25 odpowiedział(a) na GerabbkA temat w 1.9TDI
    sam to mozesz zrobic odkrec nakretke kluczem 17 i masz pierwsza uszczelke z mosiadzu wyjmij ten wezyk i masz tam drugawymien obie poskladaj w odwrotnej kolenosci zakerc wytrzyj dobrze i obserwuj powinno pomoc mialem to samo
  9. jest spocik jutro bo 4 osoby zglaszaly ze beda
  10. ludzie co tu taka cisza????
  11. to co poanowie 27 luty spocik???
  12. bywa lata i kilosy zrobily swoje
  13. w gorlicach bylem na tej hamowni
  14. bylem na hamowni ehhh nie widzial ktos 9.5 konia ;(
  15. widac ze pasuje ten weekend wiec jestem za!!!
  16. moze te weekend??? [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:13_________________________________________________bo 6 nie dam rady lub 13
  17. ryba ciekawe ile koni ucieklo przez tel lata )
  18. jednak smigne na hamownie do gorlic zobaczyc z ciekawosci
  19. songo jedziemy w przuszlym tygodniu do gorlic???na hamownie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.