Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas25

  1. ryba pewnie na chwile nic sie nie stanie no a miejsca wybierajcie dostpne dla wszystkich :> a nie jakas jazada offroad
  2. na rynek mozna wjechac bez problemu
  3. taaa ladnie snieg na sobote zapowiadaja
  4. przejazd z pod mm do galerii
  5. hmm a mamy jakas alternatywe na wypadek zlej pogody co do miejsca???
  6. ja na zimowych jeszcze wpadne :gwizdanie:
  7. oby sie nie skonczylo na szumnych zapowiedziach
  8. wszyscy moga a nawet musza przyjechac na spota ktorzy posiadaja a4 :>
  9. to ja na spota wpadne na nogach mam blisko :>
  10. widze ze ryba ma ladna jazde
  11. hmm no fakt to forum audi a4
  12. mi to jest obojetne ale nastepnym razem nie mieszajcie.....
  13. A-rek ty tez kupowales uzywke KW czy nowy?
  14. masz kogos jeszcze w golicach chetnego na spota??
  15. to moze ci nowi niech sie wypowiedza na temat czy chca jutro przyjechac czy tego 20stego oficjalnie wszyscy bez wyjatku :> ktozy tak chetnie sie napinali ze beda
  16. godziny mi nie robia roznicy ale mieszanie z datami na ostania chwile gdy jest juz zaklepane to bedzie sie robil burdel i nikt nie bedzie chcial przyjezdzac!!!
  17. nie no bez jaja co to za fota glowna [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________czyli spocik jest przeniesiony na 20stego??
  18. jesli sie pojawia to bedzie 3 nowych
  19. oo widze wiosenne ozywienie
  20. ja proponuje 13stego zrobic spocik :gwizdanie:
  21. nie nie zadna viga!!!! [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:55_________________________________________________moze 13- :tongue4:stego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.