Tighe

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Tighe

1. Panie i Panowie, jako że spoty Audi w naszym mieście to dość uboga sprawa, razem z kolegą Mongolski postanowiliśmy po raz kolejny spróbować rozkręcić temat. Fajnie by było gdyby odbywały się one co miesiąc w tym samym miejscu. A więc spot odbędzie się 20 maja o godzinie 16 na bocznej drodze wyłączonej z ruchu, przy ulicy Gniewomierskiej (niedaleko ronda przy ulicy Jaworzyńskiej). Na dole dołączam mapkę aby każdy trafił, czerwona strzałka oznacza miejsce spota. Zdjęcie jest trochę nieaktualne, gdyż jak je robili droga jeszcze była w budowie, ale wszystko jest ok.

mapkaoc.jpg

Współrzędne Google Maps: 51.17259,16.179557

Pozdro!

2. Witam panowie, ja z sąsiedniego forum Audi80.pl Piszę do Was ponieważ z tego co się orientuję u Was jeszcze coś się dzieje :decayed:, pozostałe modele z rodziny Audi nie mają aż tylu członków klubu w Legnicy, żeby organizować jakieś spoty. Konkretnie mówiąc chodzi mi o spoty, które moglibyśmy robić w danym dniu o danej godzinie, co tydzień lub dwa, zawsze w tym samym miejscu, tak po prostu by wpadać jak się ma chwilę czasu. O konkretną godzinę/datę/miejsce prosił bym Was, gdyż jak widzę spoty robicie i jak już wspomniałem jest Was najwięcej. Jeżeli o rozprowadzenie tej informacji, to mógłbym umieścić stosowne info na każdym z forum Audi jaki mi przychodzi do głowy, konta posiadam więc to nie byłby problem. Byłby ktoś chętny na takie coś ?

Łuki1984 jeżeli chodzi o serwis Audi polecał bym serwis w Lubinie, przy dwupasmówce jak się leci na Polkowice http://www.switon-paczkowski.audi.pl/ chyba najbliżej tam z Legnicy.