-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
jakie ciśnienie powinien mieć
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
możliwe jest żę filtr paliwa jest przypchany[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________ jak sie sprawdza ciśnienie na listwie i wtryski
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
witam z braku czasu dopiero dziś sprawdziłem aktualator.objawy sa takie po wciśnięciu pedału gazu samochód dusi sie i strzela z filtra[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 18:40_________________________________________________sprawdziłem dv jest szczelne przy okazji je wyczyściłem zrobiłem jeszczer jeden przejazd ojawy bły takie do 3500 tyś elegancko idzie a powyrzej znowu go zamula tak jakby coś go chamowało wogóle żadnego odejścia
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
rozumiem jutro zabiore sie za sprawdzenie i dam znać pozdrawiam
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
aha rozumiem a czy on też może być przyczyną zamulenie
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
chodzi mi o ten zawór przy turbinie
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
to ma tylko dv tak a ten zawór na wężu od filtra powietrza który wchodzi w niego i rozgałezia sie do turbiny i zaworu upustu spalin
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
witam wszystkich posiadam a4 1.8t AEB mam tego typu problem że do 3000tyś obrotów przśpieszenie jest git od 3000tyś do 4000tyś muli sie co może być przyczyną dodam żę turbina wymieniona pompa paliwa orginał ma dopiero 5 miesięcy zostaje dv i egr czy to może być przyczyną dodam jeszcze że stało to sie zdnia na dzień za propozycje rozwiązania problemu z góry dzieki
-
[B5 AEB] Dziwna reakcja 1,8t
nie mam kata został zastąpiony rurą . a jest to mozliwe że zaworek w turbinie przepuszcza i wtedy póżno sie turbawka załącza
-
[B5 AEB] Pomoc w sprawie wydechu
a czy jest to mozliwe że samochód z turbo przy dziurawym środkowym tłumiku będzie muliło
-
[B5 AEB] Dziwna reakcja 1,8t
tak k03 kupiłem używaną jak pojeżdże to turbina się świeci wiec turbina raczej sprawna jest
-
[B5 AEB] Dziwna reakcja 1,8t
witam mam problem zmieniłem turbine i wystąpił jeden problem kopniecie ma dopiero przy 5000 tyś. obrotów co może być przyczyną
-
[B5 AEB] Pomoc w sprawie wydechu
witam mam pytanie co będzie jeżeli wywale kata i środkowy tłumik a końcowy zostawie seryjny jakie będą tego efekty jaki dzwięk uzyskam
-
[ALL B5] Przekładka calego środka z polifta do przedlifta
wielkie dzięki panowie jutro zabieram sie za poszukiwania foteli i reszty
-
[ALL B5] Przekładka calego środka z polifta do przedlifta
ale jakby znalazł to nie ma żadnego problemu co. I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać
bonzo86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta