kuropatkin

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez kuropatkin

1. Witam ... Jestem właśnie po naprawie sterownika skrzyni !!! Naprawy dokonał nasz kolega Bart-S !!!! i od wczoraj znów jestem szcześliwym posiadaczem Audi a4 w Multitroniku :) Naprawa wykonana bardzo fachowo i w przyjaznej atmosferze !! Brawa dla Bartka i wielkie podziękowania . Warto było przejechać 516 km :) Polecam wszystkim potrzebującym pomocy przy naprawie Multitronica i pozdrawiam

2. nie no fotki jak sie patrzy :good: Mireczku kiedy można podjechac i przejąć wszystkie zdjęcia? ja jestem jak najbardziej za kolejnym spotkaniem :naughty: a rosołek jeszcze zjemy pamiętam każda niedziela po mszy św w pobliskim kościele godz. 13.00 :polew:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________a jak by tak jeszcze wszyscy w koszuleczkach klubowych byli... :gwizdanie:

Po foteczki zawsze można podjechać ... telefonik i na pewno się umówimy :) Pozdrawiam
  3. Witam wszystkich !!! Dziękuje koledzy za te pochwały , bardzo sie cieszę że wam smakowało i będziecie chcieli przyjąć zaproszenie na nastepnego Grilla :)!!! Po tak miłych gościach to aż miło wspomnieć.Było super :good: Bardzo mnie zawiedliście że nie było wszystkich na Niedzielnym rosołku !!!! :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam . A oto dwie zachęcajace fotki na następne spotkanko !!!

4. To bardzo sie ciesze :) a komputerek jak zawsze sie przyda !!!

Mirek to ja przyjade z Kobitką (Sandra) i Mańkiem. Takze już masz 3 osoby :) Dudziu, Ty z... jakąś kobitką :tongue4: to już 6. Arek i Buruś nic nie piszą... Jak nic nie będą pisać to będe jutro dzwonił.

Zachętą może być fakt że kabelek i laptopa wezmę więc poduchy, inspekcje , servisy itd mogę skasować :)

5. Witam Panowie !!! jak do tej pory to bardzo cieniutko z frekwencją !!!! z naszego klubu jest nas trzech !!!!! Liczyłem na większe zainteresowanie !!! Po niżej zamieściłem nr tel do siebie . Jeśli sa pytania to prosze o sygnał ja oddzwonię :) tak szybciej sie dogadamy co do spotkania i pozostałych spraw :gwizdanie: Pozdrawiam i czekam na wieści !!!!

6. Witam :) Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych kolegów wraz ze swoimi partnerkami na lipcowego grilla 9.07 sobota godz. 18- sta do mnie w do Maciejowej :hi: wszelkie informacje dotyczące spotkania pod nr tel. 500285800 Ps. Bardzo prosze o sprecyzowanie swojej obecności do czwartku do godz. 23.00 dziekuje :)

7. Witam , mam taki problem ze skrzynia automatyczna Audi A4 B6 2003 r multitronic 207 tys.km !! po odpaleniu silnika zaczeło mi mrugać całe podświetlenie oznaczenia zmiany biegów , po przełączeniu na „ D „ przestało, tego samego dnia jeszcze kilkakrotnie odpalałem auto i nic i dzisiaj znów to sie powtórzyło – ponowne odpalania nic nie wykazały . Nic sie nie dzieje z biegami , wszystko jest tak jak przed miganiem tej usterki . Co to może być i czy z tym można jeździć . Prosze o rade . Pozdrawiam

8. Witam , mam taki problem , co prawda nie zawsze to się dzieje ale jak zabieram się do wyprzedzania i troszeczkę mocniej depnę na pedał w momencie kiedy zaczyna ciągnąć gwałtownie spada moc !!! wygląda to tak jak by odcięło turbinę . Po zgaszeniu i odpaleniu ponownie wszystko wraca do normy . Po podłączeniu komputera nie wskazuje żadnego błędu !!! Nie wiem gdzie szukać ?? w silniku czy w skrzyni ?? Czy ktoś może miał taki przypadek ? Pozdrawiam