Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alexigor2000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. alexigor2000 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witajcie.Poproszę kogoś o info jaki przegub mam szukać.Mam uszkodzony nie kompletny przegub wewnętrzny prawy w allrodzie 2012r po lifcie.WAUZZZ8K2DA003812. Automat 2.0tfsi Może po winie jakiś symbol?
  2. są to pewnie dwie zupełnie inne żarówki..Kupie odpowiednią żarówkę ale jeśli się okaże że pracują na różnych napięciach i stąd takie różnice w mocowaniu to będę miał problem.Na szczęście w drugim aucie jest dokładnie taka lampa jak kupiłem z innym gniazdem.D1S i D3S jutro będę więcej wiedział
  3. zrobie jutro i jeszcze zaraz pójdę do garażu sprawdzić po liftową i przed bo może już będzie fotka z różnicą Zawartość dodana 17 minutes later Pierwsze dwa zdjęcia to polift i piec kołków drugie dwa to 2010 i tez piec kołków czyli jedną lampe mam dobrą
  4. auta z 2008r kupiłem dwie lampy.Zawsze przewalałem klamoty i wszystko pasowało.Wczoraj tak się mocowaliśmy z żarówką aż pękła.W sumie mam dwie lampy z nieco innym mocowaniem.Żarówki były w samochodach i pewnie od nowości.Patrząc na gniazdo w starej mam trzy kołeczki na górze w tych kupionych ma pięć kołeczków czyli dodatkowe dwa na dole.Żarówki nie można obrócić by zaklinować..Jedną lampę kupiłem z 2016r nową do modelu przed lift.Nie miałem pojęcia że są różne żarówki z zapłonnikiem
  5. wiem że r nie jest przeznaczona do soczewki.Chyba mam lampe do d3s bez rteci i może dla tego nie mogę przekręcić żarówki.Może producenci chcą zmusić do nowszych żarówek i nie da sie cofnąć technologicznie.Muszę sporo poczytać.Co gorsza będę miał dwa samochody w których będą różne żarówki
  6. d1s d1r o co chodzi?
  7. mam dwie lampy do których nie mogę włożyć żarówki.Czy były dwa systemy d3s ?
  8. lampa wyprodukowana w 2016 ale do przed liftu .Przecież można kupić lampe nową.żarówki nie mogę przekręcić.W oprawce są dwa kołeczki których nie mam w starej lampie.Drugą też mam z tymi kołeczkami.Coś zmienili a ja nic o tym nie wiem.Żarówkę przełożyłem z powypadkowej lampy .Przełożyłem też przetwornicę i zasilacz led. Wszystko pasuje a żarówki nie mogę przekręcić.Jutro zrobię zdjęcie
  9. Koledzy.mam problem.Kupiłem lampę 2016 do przed lifta i nie mogę włożyć żarówki.Jakieś inne gniazdo.W efekcie pękła oprawka i już d*pa.Czy coś się zmieniło? jakieś nowe żarówki?.Będę musiał rozklejać lampę i przełożyć soczewkę.Ma ktoś jakąś wiedzę?
  10. koledzy pomóżcie.Po usunięciu błędów zostały dwa bez nazwy i nic nie mogę znaleźć w necie. Dwa kody błędu 14867 i 14846. Co to może znaczyć.Dzięki za pommoc
  11. ja mam po 2012r i mam Polskie menu
  12. sprawdź mi jeszcze tą regulację lampy z przodu.Przynitowane jest to do belki pod reflektorem
  13. dzięki .Czyli moje dwa elementy to tak właściwie jeden tylko go nie połączyłem.Pytanie czy rygiel maski jest taki sam po lifcie jak przed? i szukam jeszcze regulatora lampy przynitowanego do belki alu co to za program?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.