Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomus

  1. Panowie szukam w okolicy magika od liczników który ogarnie mi zegary z angielskiej benzyny do europejskiego diesla Wysłane z mojego HTC Desire HD
  2. czarna a3 ma ramkach a3-clubu
  3. Młody jadący dzisiaj za mną od kazimierza do al.wolności ok 11, następnie jakieś 15 min później koło rynku
  4. Dixon ten ze stróż to był mój kumpel, co gorsze to do wypadku doszło jakieś 200m od domu
  5. Kamil to Audi Coupe b2 przedlift
  6. raczej nie powinny bo materac ma 190
  7. pany polerował ktoś sam klosze lamp przednich lub zna specjalistę/zakład który zrobi to w rozsądnych pieniądzach?
  8. Czikicie już się będzie podobał bo ma białe felgi
  9. Tragiczny wypadek w Witowicach Dolnych. Dwie osoby nie żyją - Sądeczanin - Twój Nowy Sącz
  10. Pany kumpel poszukuje radyjka chorus lub jakiegoś innego orginalnego, które podejdzie bez problemu do b5 z 96 za rozsądne pieniądze ma któryś na zbyciu?
  11. dokładnie folia 3M od GJK jest zajeb*sta ale też swoje kosztuje
  12. Młody widziany dzisiaj ok 10.30 na Jagiellońskiej, coś Ci tylnia wycieraczka nisko spadła
  13. łapcie czikite na oesie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=534408213262644&set=pb.100000804110469.-2207520000.1370346516.&type=3&theater
  14. Ojtam siara nie narzekaj bo mogło śniegiem walić Wysłane z mojego HTC Desire HD
  15. Jarek będziesz jutro na spocie? Bo poszukuje kogoś kto ogarnie mi i Iwanowi logi Wysłane z mojego HTC Desire HD
  16. Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej s6 c5 widzianego dziśiaj ok 9 na orlenie na tarnowskiej
  17. cena za pomiar to pewnie tak jak było w a3 100 za ośkę i 200 za quattro:wink: Czikita pytasz się już któryś raz o kingsoft, a z tego co wiem to masz na prawdę hektary żeby tam podjechać i się wszystkiego dowiedzieć
  18. z tego co pamiętam to chyba tam włożył 15, w sumie to mógłby tez gwint odkręcic i by nie tarło
  19. niestety panowie urok A3 mają nie symetrycznie tylnie piasty ewentualnie zmiana dystansów pomoże tylko czy są 10mm z 5x100 na 5x112 lub inny kapeć
  20. wygrał pewnie dzięki żyroskopowi
  21. a tak 3 maja podobno w sączu malutkie leciało i to tylko chwilę nie wiem jak było gdzie indziej:grin:
  22. Jarek spróbuj jeszcze te sterowniki doinstalować Sterowniki windows 7.rar - download. Darmowy hosting plików. u mnie viaken bez nich nie ruszył
  23. nie, nie Siara wczoraj leciałem w przeciwnym kierunku bo na Gorlice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.