fistach
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
fistach odpowiedź w Kodowanie pilota Audi A4 B7 1.8T został oznaczony jako odpowiedźUszkodzone były piloty, po naprawie udało się zakodować pilota do auta. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
-
fistach odpowiedź w Czy silnik 3.0 V6 ASN był fabrycznie montowany w A4 B7 2006 Cabrio? został oznaczony jako odpowiedźSprawa się rozwiązała. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. W cepik silnik 3.0 i automat autodna również, jednak auto wyjechało z fabryki jako 2.0 tfsi z manualną skrzynią biegów. Dziwi mnie fakt, że komuś chciało się aż tak kombinować.