Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoor89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. możesz mieć rację bo zaczęła buczeć odkąd ja rozkrecilem. W weekend spróbuję to ogarnąć Witam ponownie. Mam pytanie. Czy ma ktos z Was uszkodzoną pompke? Konkretnie potrzebuje sam wiatrak ktory jest w silniczku. Jesli tak to chętnie kupie
  2. Lutownice mam ale taka na drucie, to nie wiem czy bedzie dobra... 50zl to nie duzo tylko nie ma pewnosci ze to przez te zimne luty buczy i zamyka auto kolo minuty ;/
  3. no właśnie obok mnie naprawiaja telewizory i musze isc do nich zapytać ile by to kosztowalo. No i ciekawi mnie jeszcze to buczenie pompki bo to chyba nie jest wina zimnych lutow
  4. jak patrzyłem to pompka koło 200zł będzie kosztować. Popytam kto ewentualnie mógłby mi to zrobić i będziemy myśleć.
  5. trochę się boję sam z tą lutownica dzialac pompka chodzi dlugo i do tego buczy strasznie i nie wiem czy to czasami nie przez to ze ja rozkrecilem, ale chyba wszystko dobrze zrobilem...
  6. pewnie że lepiej, ale jeśli dla kogoś naprawa tych zimnych lutow to chwila i bedzie chodzic to tez fajnie by bylo
  7. no dziwna tym bardziej ze teraz zamyka mi auto kolo minuty a wczesniej tak nie bylo ;/
  8. prosta sprawa czyli mam znalezc kogos kto mi porobi te zimne luty? juz sam nie wiem od czego tak sie dzieje. Raz dziala raz nie dziala, a teraz dziala ale nie tak jak powinna
  9. U mnie sucho było. Wszystko elegancko owinięte w gabke
  10. Dzisiaj nagle zaczelo dzialac oświetlenie i centralny, tylko problem polega na tym ze pompka teraz buczy i zamyka auto kolo minuty... nie wiem czy znowu ja rozkrecac i cos dalej kombinowac czy ona juz do niczego sie nie nadaje.
  11. no, chyba innego wyjscia nie ma
  12. moze i faktycznie uszkodzony, ale waz chyba ori . no oswietlenie nie dziala. mialem juz tak raz, ale po kilku godzinach wszystko hulalo
  13. Znalazłem zdjęcie w necie i jest taki sam wąż. Więc chyba wszystko ok. Tylko czy on ma być tylko od strony pompki to nie wiem. No i wirnik tak czy tak chyba powinien pracować... http://smg.photobucket.com/user/lwampir/media/audi/pompka2.jpg.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.