-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
ok. Dzięki
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
możesz mieć rację bo zaczęła buczeć odkąd ja rozkrecilem. W weekend spróbuję to ogarnąć Witam ponownie. Mam pytanie. Czy ma ktos z Was uszkodzoną pompke? Konkretnie potrzebuje sam wiatrak ktory jest w silniczku. Jesli tak to chętnie kupie
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Lutownice mam ale taka na drucie, to nie wiem czy bedzie dobra... 50zl to nie duzo tylko nie ma pewnosci ze to przez te zimne luty buczy i zamyka auto kolo minuty ;/
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
no właśnie obok mnie naprawiaja telewizory i musze isc do nich zapytać ile by to kosztowalo. No i ciekawi mnie jeszcze to buczenie pompki bo to chyba nie jest wina zimnych lutow
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
jak patrzyłem to pompka koło 200zł będzie kosztować. Popytam kto ewentualnie mógłby mi to zrobić i będziemy myśleć.
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
trochę się boję sam z tą lutownica dzialac pompka chodzi dlugo i do tego buczy strasznie i nie wiem czy to czasami nie przez to ze ja rozkrecilem, ale chyba wszystko dobrze zrobilem...
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
pewnie że lepiej, ale jeśli dla kogoś naprawa tych zimnych lutow to chwila i bedzie chodzic to tez fajnie by bylo
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
no dziwna tym bardziej ze teraz zamyka mi auto kolo minuty a wczesniej tak nie bylo ;/
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
prosta sprawa czyli mam znalezc kogos kto mi porobi te zimne luty? juz sam nie wiem od czego tak sie dzieje. Raz dziala raz nie dziala, a teraz dziala ale nie tak jak powinna
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
U mnie sucho było. Wszystko elegancko owinięte w gabke
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Super
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Dzisiaj nagle zaczelo dzialac oświetlenie i centralny, tylko problem polega na tym ze pompka teraz buczy i zamyka auto kolo minuty... nie wiem czy znowu ja rozkrecac i cos dalej kombinowac czy ona juz do niczego sie nie nadaje.
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
no, chyba innego wyjscia nie ma
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
moze i faktycznie uszkodzony, ale waz chyba ori . no oswietlenie nie dziala. mialem juz tak raz, ale po kilku godzinach wszystko hulalo
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Znalazłem zdjęcie w necie i jest taki sam wąż. Więc chyba wszystko ok. Tylko czy on ma być tylko od strony pompki to nie wiem. No i wirnik tak czy tak chyba powinien pracować... http://smg.photobucket.com/user/lwampir/media/audi/pompka2.jpg.html
komoor89
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta