spidzior proszę Cie odezwij sie do mnie na maila:
[email protected]
Posiadam a4 b8 2009 rok, jezdze na 18''. mam podobny problem. Byłem na trzepakach i niby zawieszenie i elementy wahaczy w porzadku. Zmienilem kompletne oski z przegubami i dalej bije. Kolega ma taki sam model A4, zamienilismy sie kołami i u niego wszystko ok wiec koła wykluczam.
<br /><br />