Omenos

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Omenos

1. Witam Panowie, wczoraj na melanzyku bue chcacy urwalem spoiler;) i widzialem ze juz min. 2 razy byl klejony przez wczesniejszego wlasciciela. czym mozna by go nie drogo a dobrze przykleic?[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 20:07_________________________________________________Ok ,poczytalem na innych forach i polecają klej do szyb.

2. witam Panowie, jak kupilem auto to od razu nie dzialaly mi tylne swiatla w slupkach. postanowielm sie wziac teraz za to i widac poprzedni wlasciciel probowal jakos to przerobic ale widocznie mu nie wyszlo i brakuje chyba troche czesc (mocowan zarowki). wsadzona byla jakas leedowka ale nie podlaczona. ma ktos moze na sprzedanie takie lampki z zarowkami? albo prosilbym o jakis link badz rozwiazanie

Zdj_cie0001.jpg

Zdj_cie0002.jpg

3. Witam. Panowie u mojego kolegi ostatnio wyskoczyły te błędy i jak sie je skasuje to po chwili od nowa same wyskakują, nie mam możliwości inaczej ich wkleic. pisze tak:

589 - Airbag igniter 1 - possenger side - N131

Rasistance to high

588 - Airbag igniter 1- Driver side - N95

Rasistance to high

wie ktos może co to znaczy? i jak je wyeliminowac?

4. Witam. Koledzy jestem laikiem a mam maly problem. Wczoraj wracalem z Wa-wy i na drodze prawie nic nie widzialem, byly odcinki bez namalowanych pasow to jechalem porawie ze na oslep:/ wina jest swiatel, mam zwykle reflektory przedliftowe. czy jest mozliwosc zamontowania jakis nowych mocniejszych lub jasniejszych lub cos w tym stylu?

5. witam Panowie. podlaczal z was ktos tube ze wzmacniaczem do b5? gdzie w bagazniku znalezc mase? i co moze byc przyczyna zapalajacej sie kontrolki na wzmachorze od masy czy napiecia(dokladnie nie wiem bo brat mi to podlaczal) ale sa dwie, zielona i chyba czerwona, i pali sie zielona caly czas(to jest chyba ze jest prad, a za jakis czas zapala sie ta druga, i nie ma porzadanego basu. moze wlasnie za slaba masa w danym miejscu albo kable od tuby do wzmachora za cienkie?