Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebastos

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebastos

  1. Witam, a jak się dostać do głośników w tylnej półce? Pozdrawiam adadur: Założyłem nowy bo niepotrzenie odgrzebany był stary wątek i dotego nie w temacie.
  2. Dziękuje wszystkim, na dniach zamieszczę nowe fotki Mam też nadzieję ze spotkam się z wami na jakimś zlocie. Pozdrawiam
  3. pet3r, powiem ci, że sam nie wiem z jakiego dokładnie audi są fele... ale mi się podobały więc je KUPIŁEM 16` na polskie drogi wystarczy... ZAN, wit.s, slaw72 Dziękuje, mam nadzieję ze długo będzie mi służyć... Pozdrowionka
  4. Dziękuje, za szybką odpowiedz... w najbliższym czasie pojadę sprawdzić te poduszki
  5. Poduszki... tylko od czego ?
  6. Witam, mam takie pytanie... Czy to normalne jest że w A4 1,9 TDI skrzynia biegów drży tak dojść że jak się dodaje gazu to widać po gałce zmiany biegów ... Może to jest normalne dla 1,9TDI ale że to dopiero moje pierwsze auto na ropę Smile proszę o wyrozumiałość i w miarę możliwości odpowiedz. Pozdrawiam
  7. Witam, mam pytanie jak mogę się dostać do głośników w przednich drzwiach i tylej półce żeby nic nie zniszczyć? chce to zrobić umiejętnie żeby nie było za dużo śladów że to robiłem Oraz mam pytanko jakiego rozmiaru są głośniki w przednich drzwiach oraz w tylnej półce... Pozdrawiam
  8. Zgodnie z zasadami... Witam wszystkich Mam na imie Sebastian jak już widać po temacie jestem z Chorzowa ale dziennie bywam w Gliwicach gdzie mam sklep Jeszcze niedawno jeździłem Hondą Civic 1,3 D13B2 którą zrobiłem około 60 tysięcy kilometrów i nie mogę powiedzieć złego słowa ale przyszedł czas na zmianę na coś większego i padło na AUDI A4 1,9 TDI Nie mam go za długo bo dopiero niecały miesiąc ale jestem zadowolony Mam nadzieję że będzie mi długo służyć.... Pozdrawiam wszystkich p.s. A oto foto, może nie za dobra jakość ale coś widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.