Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio07

  1. Mogę ci polecić śmiało chłopaków z Wieliczki z Authentic Cars https://www.facebook.com/AUTHENTICCARSPOLSKA Kontakt | AUTHENTIC CARS Kraków WWW.AUTHENTICCARS.PL Robiłem tam już parę razy felgi jak i moi znajomi i zawsze każdy był zadowolony
  2. Dokładnie tak jak napisał Transitpower polecam Chłopaków z Enigma Serwis wiem jak robią i zdecydowanie również ich polecam :)
  3. Dokładnie śmiało chłopaków z Authentica polecam owszem tani nie są ale efekt kozak . Z tego co mi wiadomo , bo kuzyn niedawno do nich zawoził felgi do malowania to około miesiąca trzeba czekać
  4. D4NTE również głos oddany
  5. http://www.authenticcars.pl/ polecam odnawiałem moje felgi i jestem mega zadowolony na prawdę znają się na rzeczy i śmiało mogę polecić
  6. Czy miał ktoś do czynienie z oponami Dębica Presto UHP 2 jak z użytkowaniem na co dzień jakością itd.
  7. ładna ta nowa Insignia
  8. No tak masz rację , dlatego na razie się jeszcze waham
  9. edraven powiedz mi jak sprawa wygląda zrobienie programu do Astra H 1,9 CDTI 150 PS bo czytałem że niestety skrzynie lubią padać po zrobieniu programu prawda to ?
  10. Dante założyłeś już zimę bo coś mi się zdaje że inna felga była
  11. Nex pogadaj sobie z Michałem MPMOTO z podkarpacia sprowadza sprawdzone samochody. Sharks od nas kupował B6 i jest mega zadowolony . Sam jestem na kupnie samochodu i jeśli nie wezmę samochodu od rodziny to będę gadał z Michałem ja szukam sam B6 i na prawdę jest ciężko coś kupić poniżej 20 tyś . Więc to co Kerczi wyżej pisał zgodzę się że za ładne B6 trzeba dobrze zapłacić.Poniżej masz link do jego strony https://mpmoto.otomoto.pl/?q=&search[category_id]=&search[order]=filter_float_price%3Aasc
  12. Również zdrowych Wesołych Świąt
  13. Wiem że ciężko z ładna B6 w Pb masz rację na spokojnie będę szukał
  14. Szkoda że nie B6 szukam ładnej B6 w sedanie w PB najlepiej 2l jakby ktoś coś miał to pisać
  15. Szkoda , że nie ma nic z A4 B6 tylko same droższe
  16. Ok myślałem że o tego ci chodzi też jest godny polecenia i robi różne rzeczy więc jakby ktoś coś potrzebował to śmiało mogę go polecić
  17. Jeśli chodzi o tego Elektromechanika co piszesz to znajduję się on w Sławkowicach za Wieliczką ma na imię Wojtek tel. 609-281-723 tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo nieraz ciężko jest się do niego dodzwonić
  18. Dokładnie za ładne b6 trzeba dać ponad 20 tyś to racja , więc takich będę szukał za mniej ciężko same dramaty i ulepy . Dzięki za namiary będę się pewnie do chłopa odzywał ale nie wcześniej niż 2-3 miesiące
  19. Jak masz jakiś kontakt do tego kolesia to daj na pw
  20. Za 15 tyś nic nie ma ani 2.0 a tym bardziej 1.8T znaczy są ale same dramaty ogólnie ciężko jest coś ładnego i zadbanego kupić No na tym akurat się nie oszczędza masz rację zobaczymy co mi się trafi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.