-
Spociki w Skierniewicach
:gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
ja własnie do roboty jade bo jakis koles nawalił i mnie sobie wymyslili na popołudniowa zmiane:wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
Spociki w Skierniewicach
to jak to bedzie? ustalamy godzine 16 tak? a sobota czy niedziela?[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:36_________________________________________________i niech ktos wezmie aparat lub kamerke zeby to uwiecznic
-
Spociki w Skierniewicach
wiec jak sobota targowica jeżów? moim zdaniem optymalne miejsce zeby był miło i bezpicznie bo zaraz po zawodach snow-drift na lakiernie to taka lipa troszke a tak wogóle to jakie wymyslimy konkurecje? moze np. prosta pozniej nawrót 180 stopni i powrot na czas. ma ktos propozycje?
-
Spociki w Skierniewicach
to jak pany ktos sie pisze? bo widze ze cos lich z organizacja :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
jak sie bawic to sie bawic a na targowicy w jezowie jest dobrze
-
Spociki w Skierniewicach
śnieżek sypie moze mały spocik na latanie bokiem? i zawody kto lepszy w snow-drifcie?
-
[INNE] A6 wersja USA
dzieki
-
Spociki w Skierniewicach
b5 1.8t? chcesz? ogladałem ost. ladna w lasku z hollandii po lifcie skórka itp. czarna listwy zderzaki od bi-turbo.
-
Spociki w Skierniewicach
zmieniłem silnik bo 1.6 padł kumpel mi pól angola załatwił i zrobiłem swapa
-
[INNE] A6 wersja USA
mam pytanko czym sie rozni skrzynia tiptronic w wersij europejskiej od wersij amerykanskiej? i silnik 2.8 quatro? oprocz tego ze ma 220km a europejski 193km. mowa o audi A6 99r. i jak z czesciami do tego modelu? [mod]Dlaczego wypisujesz w prefix-ie że dotyczy to wszystkich modeli jak tak nie jest po drugie nie ten dział - poprawione[/mod]
-
Spociki w Skierniewicach
lepiej we 3 lub wcale kiedys mialo byc 5 aut a zrobiło sie ponad 10 pamietacie? [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:35_________________________________________________mam pytanko czy sie rozni skrzynia tiptronic w wersij europejskiej od wersij amerykanskiej? i silnik 2.8 quatro? oprocz tego ze ma 220km a europejski 193km.
-
Spociki w Skierniewicach
to jak krecimy spota? to ja swoja lekko styrana b5 wpadne..
-
Spociki w Skierniewicach
JAK JA SIE POJAWIAŁEM NA SPOTACH TO BYŁO CAŁKIEM CAŁKIEM . ALE PIERWSZY BYŁ NAJLEPSZY. CHYBA JUZ SIE TAKIEGO NIE UDA POWTÓRZYC. JAKI JEST KOLOR TWOJEJ B6 BO WIDUJE JAKAS W LIPCACH.? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
siema pewnie ze poznałem. działo sie cos ciekawego po moja nie obecnosc?
misiek.a4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta