Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuki23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuki23

  1. macie panowie juz jakas odp ja mam to samo w 2.5 v6 bs kat stoi na 0 i nie wiem co to moze byc
  2. ja tez mam tak w swojej akn 2.5 tdi v6 odepne wtrysk ster i chodzi tak samo ,auto ma moc pali 7,5 litra na sto bledow zadnych opornosc okolo 120 ohm nie pamietam dokladnie moze byc uwalony wtrysk co sadzicie taki sam mam objaw jak u kolegi
  3. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    ja przy 100km\h na 6 biegu swobodnie auto sie toczy 12 do 14 liter na fisie ja ruszam jedynka bez szalenstwa delikatnie 30 liter na fisie na kazdym biegu jak dodam to powyzej 20 nawet do 40 litr [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:22_________________________________________________a jeszcze jedno jak jezdzilem z laptopem vag to dawka paliwa na goracym silniku 90 stopni wynosi 0,80mg
  4. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    ale zadnych bledow nie wywala
  5. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    dzieki panowie kurcze wczesniej mialem 1,9 tdi quattro i zadnego problemu nie mialem a z tym to sie zaczelo ale doprowadze te auto do stanu bedziecie widziec juz doprowadzilem w miare bo jak kupilem to nie szlo jechac gaz do dech a ledwo co jechalo [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 08:58_________________________________________________kaju ile ci pali tak sredni jazda mieszana
  6. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    odma wymieniona zaworki zwrotne tez wymienione i membrana w podstawie olejowej ,a ktory to czujnik g2/g62 bo niewiem mam juz goscia chlopaki mi dali z forum numer do mechanika z tarnowa bede dzwonil ale dopiero jak wroce za miesiac a co do wywalania kasy to wiymieniam co potrzebne chce miec auto do jazdy i sie cieszyc z niego
  7. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    ja juz sam niewiem co mamrobic teraz wyjezdzam jak przyjade to kupie pompe regenerowana sa na allegro stara oddajesz dostajesz po rtegeneneracji 1400zl idalej bede myslal
  8. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    i dla tego glosno pracuje silnik jak takie ma spalanie cos na zasadzie swpalania stukowego twierdzi ze wgral mi mapy od 180 koni ale napewno nie ma tyle
  9. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    co jeszcze auto przy spokojnej jezdzie pali mi 12 liter spokojna jazda gosc mi wgrywal mapy bo auto strsznie mozolnie szlo teraz lepiej chodzi ,a jeszcze glosno mi chodzi silnik klekocze a wszystko wymienione walki, popychacze, dzwigienki, podkladki ,cisnienie oleju oki, jak zapale rano po postoju to chodzi cichudko dopiero po 20 sekundach zaczyna klekotac jak stary diezel
  10. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    wtryski po regeneracji juz na dzien dzisiejszy wsadzilem w silnik 10.tys zl co bylo potrzebne wymienione
  11. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    no nie ma mi kto zrobic logow a ja nie mam pojecia jak to zrobic nie moge dojsc konca z tym autem wymienione walki uszczelnione uklad olejowy zrobiony kat wtrysku oki turbina tez zadnych bledow wtryski zrobione wymienilem pompe i to samo ale pompa uzywka pewnie elektronika wyciagne ze starej pompy i dam do regeneracji albo cala pompe dam do regeneracji tylko jakikoszt
  12. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w 2.5TDI
    zapinany zadnych bledow nic czysto
  13. moja audiczka nie odpala na cieplym silniku jak wypne czujnik temp to pali od strzala juz druga pompe zalozylem i to samo uzywka pompa
  14. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    rozrzad dobrze ustawiony walki zablokowane byly lrokadami ,kolo zamachowe wkrecona blokada,i pompa zablokowana musze jeszcze sprawdzic ten kat bo ten elektronik chyba zle sprawdzal cos mi niegra
  15. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    narazie nie wstawie bo wyjechalem z kraju jak wroce to zmienie pompe ustawie kat wtrysku i jade do jakiegos magika wgra mi program na 180koni kuzyn ma wgrane byl na hamowni i ma tyle wtym ze zalozone ma niby turbo od 180 ale naprawde idie mu te auto piekni pozazdroscic [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________witam zona byla dzis moim autem na komputerze gosc jej powiedzial ze dawka pakiwa jest zadluza 6mg co o tym sadzicie
  16. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    ja mam juz w swoim aucie bx[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:08_________________________________________________panowie pytanie czy pompa wtryskowa ma cos wspolnego ze auto grzechocze glosno chodzi po wymianie walkow grzechocze strasznie kuzynowi o wiele ciszej chodzi i czy kat wtrysku ma tez wplyw jak mam na -[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________a jeszcze pali mi przy spokojnej jezdzie 13 liter on to jest masakra juz mnie te auto pograza
  17. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    mam zalany olejem mobil1 10w40 wymienic ten olej czy zostawic do nastepnej wymiany za 10 tys i puzniej wlac motula jak myslicie czy odrazu zmienic juz sam niewiem
  18. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    ja wymienilem odme ,zaworki ,membrane w magistrali olejowej sciagalem miske olejowa zeby wyczyscic wszystko ioczywiscie walki popychacze pestki uszczelniacze zaworowe ,wtryski ,caly rozrzad pompa termostat ,alternator zrobiony wszystko pokolei pominolem dluzo zeczy non stop tylko do sklepu albo serwisu jeszcze pompa mnie czeka ale juz braklo czasu a jeszcze turbo czysszczenie ale dalej slabo ciagnie mysle ze wina pompy ciezko pali na cieplym i wlasnie pytalem wczesniej o oznaczenie pompy ja mam bx i pytanie czy bedzie b
  19. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    a czy moglbym zastosowac z literka koncowa b czy musze miec bx mam manualna skrzynie na liczniku mam 23 tys km ale pewnie jest wiecej tak mysle ale ja doprowadze te auto do stanu
  20. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    no panowie wszystkie czesci są i jutro robimy kolo furki oczywiscie juz rozebrana walki porazka okragle niema nic i auto palilo na 20c mrozu bez problemu czeka mnie mycie jutro wszystkich czesci kolektory ssace caly dolot i skladamy oczywiscie mam znajomego mechanika juz nie raz robil te motory jezeli chodzi omechaniczne sprawy z elektroniki to musze czekac na kogos bledy i te sprawy[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________walki wymienione wszystkie zaworki,membrany w magistrali olejowej ,wtryski koszt z rozrzadem i duzo wiecej zeczy co bylo po drodze 8000tys teraz pytanie auto slabo ciagnie czeba jeszcze przestawic kat bo jest na - moze byc przyczyna tego czy moze pompy wtryskowej bo sie konczy,na zimny pali dobrze na cielym kiepsko i pytanie mam numery pompy i co mnie zastanawia koncowka numeru 106BX nie moge znajsc takiej czy ona byla wymieniana juz jakis zamiennik i made in cz
  21. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    powiedz jak sie robi ta adaptacjie niema zadnych problemow z tym czy potrzebne sa jakies piny czy cos w tm stylu
  22. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    a przy okazji jeszcze wymienie uszczelniacze zaworowe tez zakupilem miec wszystko na wieszchu i tego nie wymienic
  23. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    zgadzam sie kuzyn ma a6 2.5 tdi robi wymiane co 10tys km oleju i wszystko chula tylko mam pytanie czy ten mobil 10w40 bedzie dobry co kupilem kuzyn leje castrola 10w40 i chodzi i tez tak mysle ze powinno byc dobrze ale zobaczymy wszystko nowe wkladam
  24. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    czemu tak sadzisz tu kolega pisal ze kumpel 110 tys juz zrobil i wszystko jest oki
  25. kuki23 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    pompa tez bedzie wymieniana wszystko co sie znajduje pod rozrzadem jak bym nie wymienil to chyba najwiekszy bym zrobil blad ,a co do walkow opakowanie ruvila mysle ze orginal zobaczymy wszystko sie okaze tylko nie wiem czy dobrze zrobie ze zaleje mobilem 10w40 mam juz kupiony na przepukanie silnika i na wymiane [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________a jeszcze bede sciagal miski olejowe bo wiadomo ze ze starych walkow to moze byc tam syfu pieknie ,poprzedni wlasciciel tez wymienial walki ale bez popychaczy ,krzywek same walki i dlugo nienajezdzil 2 lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.