urbik

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez urbik

1. Żadnym widelcem !!!

Tak jak na filmie, czyli wskazówkę kręć w lewo lub w prawo aż poczujesz opór i dalej. W pewnej chwili poczujesz, że mocowanie wskasówki puściło i do góry. To co widać na filmie to trochę za łatwo gościowi poszło. Sądzę, że wskazówki gość miał jusz ruszone.

Ps.

Nie skręcaj całego licznika tylko podłącz go do kości i zobacz jak się ustawiają wskazówki. Zaoszczędzisz trochę czasu gdy okaże się, że wskazówkę trzeba jeszcze poprawić to znowu musisz wszystko rozkręcać.

Powodzenia.

2. ooo cześć przemyślałeś to i tamto ....Musashi pyta siedzi obok

Myślę intensywnie do tego stopnia, że spać nie mogę !!! Jutro się wyjaśni czy wyjeżdżamy służbowo I TU O ZGROZO na dwa dni do Krakowa a powrót mamy w czwartek wieczorem. Nic się k... nie układa !!!!!!!! Jak sobie pomyślę że z "KRAKA" mam już tak blisko to :wallbash:

3. Witam,

też miałem problemy z regulacją głosności, i podgrzewanie motoroli na długo nie skutkowało, na drugi dzień w aucie było brak regulacji! Ostanio wpadłem na pomysł, (całkowicie skuteczny) , otóż na procku zamontowałem(przykleiłem do procka) dwie diody zenera 12V 3W połączone szeregowo , po włączenia radia przez diody płynie prąd i diody nagrzewają układ, od momentu zapalenia silinika po ok. 20 sek regulacja działa w 100% !!!

Pozdr.

Moim skromnym zdaniem to TZW DRUCIARSTWO !!! Koledzy !!! Mamy AUDI a nie LOGANA :))))))))))))) Szkoda wam wydać 150zł ???? I problem z głowy ?

4. Wymiana procesora wyjdzie około 150 zł razem z przesyłkami. Mam jeszcze kilka sztuk. Od razu dostaniesz kod do swojego radia, bo przy wymianie muszę odczytać stary procesor i zaprogramować tymi danymi nowy. Naprawa chorusa jest na granicy opłacalności i sprawę trzeba przemyśleć, naprawa concerta jest bardziej opłacalna jeśli mamy do tego zmieniarkę lub odtwarzacz mp3.

Właśnie kolega fabi_wgw naprawił mi jakieś dwa tygodnie temu mojego concerta i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony :good:

5. Ja mam podobnie tylko z tą różnicą, że temperatura potrafi spaść do "zera" i tak sobie pływa !

Na pierwszy ogień poszedł czujnik. I nic ! Potem termostat. I nic ! No i dopiro VAG :wallbash: Okazało się że do ecu podawane są prawidłowe dane ( na szczęście ) a do zegarów nie !!! I to nie czujnik lecz gdzieś mi nie styka kabelek od czujnika.

piotrpan jednak w Twoim przypadku stawiam na czujnik lub termostat :szukaj: bo kiedyś przeglądałem forum i natknąłem się na ten temat gdzie było super opisane jak samemu można to zdiagnozować.

Daj znać jak do czegoś dojdziesz.