Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

camel25

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Konrad.jpg Dzięki za poradę, zrobiłem i działa! Przetarłem szmatką ścierną psiknąłem w..d poskładałem wszystko odpalam i jest jak ma być :>
  2. dzieki, martwię sie trochę, wskazówka zegara wstaje delikatnie jutro sprawdzę, dałem jej dziś pobiegać.... czy to może być przyczyna?
  3. Witam! Dziś rano padł czujnik temperatury oleju(zegar nie pokazuje temperatury, wskazówka lekko wstaje lecz nie idzie już dalej) Czy to powazna usterka?
  4. ale ja nie mam możliwosci regulacji ust. reflekt. ale nie działają mi spryskiwacze reflektorów ani tzw mrugnięcie długimi, może mieć to jakiś wpływ? Przyznaję zagladałem tam lecz nie widziałem żednego wejścia na te kable
  5. witam Podczas ostatniej wymiany żarówki(pozycyjne) odnalazłem wiązkę przewodów które chyba nie są do niczego wpięte albo je odłączyłem nierozważnie. Sprawdzałem oświetlenie działa. Jest to reflektor lewy(pasażer) w prawym nie ma tej wiązki. Może kto pomóc i wyjasnic ocb? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea29087d3f08dd4a.html a to jest wiązka główna skąd wychodza te kable http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/306309369e249581.html
  6. camel25 odpowiedział(a) na camel25 temat w Audi A4 B5
    hej dzieki za zainteresowanie tematem, do czego służy tez zaworek?
  7. camel25 odpowiedział(a) na camel25 temat w Audi A4 B5
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a38a30230458034.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09cdd9a8d6668629.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d25777b9f8129a53.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd007d3f99534c97.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd3323b8098a3b8a.html zrobiłem kilka fotek, może pomoże
  8. U mnie wszystko gra, ogrzewanie wrecz parzy, w zimie rozkosz bo i fotele podgrzewane mam, tylko ta gąbka a własciwie jej okruchy syfią mi deskę i nie wiem skad się to bierze, wiadomo ze z nawiewów, cos tam musi się łuszczyć.... na razie nie zawracam sobie tym głowy
  9. Dzieki za info, klimy nie uzywałem przez zimę i tu taka niespodzianka dzięki za wyjasnienie, co z gazem to sam nie wiem ile jest, oj do klimatyka trza jechac
  10. witam Wczoraj jako ze temperatura wreszcie dodatnio sie ustabilizowała załączyłem klimę i poczułem ten miły chłodek, niestety po wyłączeniu silnika(wysiadałem) pojawił się jakis bulgot i syczenie które trwało klikanascie sekund. Sprawdzałem ponownie, klima działa (auto) lecz poniżej z temp. 18 st zwłaszcza maksymalne chłodzenie słychac ten bulgot, jakby się coś przelewało i syczenie ( po wyłączeniu klimatyzacji lub silnika). Co to moze byc?
  11. Siema w swoim autku mam to samo i nie mam pojęcia skad to się bierze, trochę syfi deske lecz nie ma tego dużo, wycieram chusteczkami i jakoś radzę.. pozdrawiam
  12. camel25 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich posiadaczy Audi Mam kłopot, podczas wymiany filtrów, (w tym przypadku powietrza) nie mogłem wyczyscić całej puchy bez wyjęcia jej. wszystko poszło dobrze mimo iz musiałem troche porozkręcać to ustrojstwo. A teraz do rzeczy: Przed airboxem są wężyki gumowe z których jeden jest połączony z takim małym zaworkiem u mnie koloru beżowego?(jest cały pożarty, wżery ma konkretne) który później łączy się z metalowym przewodem(rurką) i łączy się chyba z turbiną. Otóż ułamałem ten zgniły już króciec od tego zaworka nakładając przewód. Przykleiłem go poxi.. i oblepiłem te wszystkie wżery które ma na sobie. Proszę o pomoc w odgadnięciu co to za zaworek, jaka rolę spełnia. Trochę panikuję ale mysle że to nic powaznego, okleiłem go zreszta dobrze. Pozdrawiam
  13. z tym mam problem, wystepuje ta usterka tylko po nagrzaniu silnika a i to nie zawsze , wymiana swiec nic nie dała. dzieki za zainteresowanie tematem [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 22:46_________________________________________________witam :> Problem rozwiązany, niunia musiała polatać a nie być duszona w mieście Pieknie chodzi, wciska w fotel tylko spalanie heh nie daje rady zejść poniżej 12l Pozdrawiam wszystkich i dzieki za porady
  14. Znalazłem trochę czasu żeby zajać się autkiem na pierwszy ogień świece(mam załozone NGK) moze cos polecacie? mam nadzieję że czkawka minie........
  15. Tak problem się pojawiał lecz vag nie pokazał zadnych błędów (wg mechanika) odnoszę wrażenie iż zawiniła swieca lub cewka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.