JARQL

O JARQL

Osiągnięcia JARQL

Reputacja

1. Ja osobiście to znaczy domin79 musiał mi właśnie przekładać piny od głośników coś było pomieszane w kostce bo mi lewe tylnie nie hulały
  2. Panowie mam mały problemik jestem po montażu białych lampek w drzwiach w b6.Chodzi o przednie drzwi od pasażera nie świecą tak jak by w ogóle prąd nie dochodził.Fis pokazuje że drzwi otwarte.Reszta drzwi O.K.Przed montażem czerwona świeciła i wszystko było O.K ale przy poprawianiu żarówki zrobiło mi się jakieś zwarcie i kaplica.Bezpiecznik sprawny bo tył działa.Czy może być to kwestia skasowania błędu po tym zwarciu czy coś poważniejszego, będę musiał rozbierać cały boczek? ---------- Post dopisany 20-03-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 18:08 ---------- Już wiem moduł sterujący w drzwiach.100 w plecy to nauczka na przyszłość żeby nie poprawiać żarówki śrubokrętem;/
  3. Cofam pytanie nie doczytałem dokładnie.Dzięki za pomoc. ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 20:04 ---------- ---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- Trochę w przyśpieszonym tempie ale jest.Dziękuje wszystkim zaangażowanym w mój projekt a szczególnie domin79 za przerobienie przejściówki.Pozdrawiam.
  4. Te piny trzeba przełożyć w przejściówce czy w ori kostce?
  5. Przejściówkę mam ale o co chodzi z tymi pinami.?Nie wiem czy to głupie pytanie ale mógłbyś mi to dokładniej opisać.?
  6. Mam nadzieję.Wszystkie graty w drodze postaram się ogarnąć temat w sobótkę.Po wszystkim opiszę to w jakiś sposób ,fotkę wrzucę itp.
  7. O.k ja osobiście nie posiadam telefonu z faksem ale żonka powinna mieć.Jak tylko go zdobędę dam znać.Z góry dziękuję za pomoc jak by co odwdzięczę się w jakiś sposób.Pozdro ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- Jeszcze jedno pytanko jak przyjdzie radyjko oczywiście od razu chciałbym go sprawdzić.Czy jak od łącze swoje radyjko i z powrotem będę chciał go podłączyć to czy będę musiał wpisać kod? W tedy może być problem bo do mojego radyjka go po prostu nie mam.hmm
  8. Rozumiem że ty masz taki szablonik i chciałbyś się ze mną nim podzielić hehe ;-)
  9. Czy przy składaniu wyjdzie gdzie trzeba dociąć co i jak.? Czy jest na to jakiś patent i czy mam szczególnie uważać w jakimś punkcie.
  10. O.k poszukam i na poczatek podejde do wyrezania. Jak cos pujdzie nie tak nie bede mial wyjscia.Jak juz to rozgrzebalem musze to poskladac.Pozdro.
  11. Czy kupno klimatronika 2 din jest niezbedne w tym wypadku jak zdecyduje sie rezac?
  12. Temat raczej do ogarniecia tylko kosztowny.Zeby wszystko weszlo bez zadnego rezania to chyba nie mam wyjscia jak kupic reszte tych czesci.Cos mi sie klawiatura poprzestawiala sorki. ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Nie wiem czy nie podziele tego na 2 etapy.1 etap radio,kosz 2 din,przejsciowka.2 etap tunel,klimatronik,popielniczka,zeby bylo bez zadnego rezania. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- Czyli podliczyc wszystko kosz 2 din-150 zl,radio concert III- 400zl,przejsciowka kostki i anteny-100 zl,klimatronik 2 din-299zl,tunel 2-din-250zl ,jak ktos nie chce rezac i najprawdopodobniej popielniczka-100zl.Bagatelka raptem 1299zl plus,minus.
  13. Dzięki za dodatkowe informacje teraz jeszcze muszę dodatkowo szukać klimatronika na 2 diny ,tunelu pod niego i popielniczki.Jej akurat nie potrzebuję bo rok temu rzuciłem palenie ale jak tak dalej pójdzie to chyba znów zacznę.Coś czuję ,że zajrzałem do studni bez dna to miała być zwykła przekładka radia a okazuje się ,że to jest poważniejsza sprawa .Zobaczę ile to wszystko będzie mnie jeszcze kosztowało obawiam się ,że nie mało.
  14. Dzięki na pewno tam zajrzę ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- O.k graty do przekładki można powiedzieć ,że są w drodze ,radyjko będzie i nic innego mi nie pozostanie jak tylko ogarnąć ten temat w wekend.Postaram się to w jakiś sposób opisać.Jeśli chodzi o graty to mam kosz 2 dinowy i przejściówki kostki i anteny.Nie wiem czy tam coś jeszcze jest potrzebne ale na razie tyle mam.Jak toś wie jeszcze co mam załatwić do tego zestawu to proszę napisać a na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami.
  15. Drodzy klubowicze jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałem okazji brać czynny udział w forach ale przyszedł taki dzień że w końcu i ja potrzebuję pomocy.Noszę się z celem zamiany radyjka concert II na concert III w B6 z 2002r przegrzebałem chyba wszystkie wątki , tematy ,porady ale nic konkretnie w moim temacie nie znalazłem , zaraz powiecie że nie chciało mi się szukać ale to nie prawda starełem się.Z tego co wywnioskowałem na pewno potrzebuję kosz na 2 diny.teraz moje pytanie czy oprócz tego kosza potrzebuję jeszcze coś jakieś przejściówki kostek itp.Ewentualnie czy ktoś z forum miałby do sprzedania taki kosz w dobrej cenie i najlepiej w całości to bym był wdzięczny za namiar.Przegrzebałem allegro ale tam jakoś drogo w ASO za ori policzyli mi za 230 zetka a używane z allegrosa dochodzą nawet do 190 jakaś paranoja za kawałek jakiegoś plastikowego stelaża?Ale się rozpisałem hehe.