Czy wam tez 17-ta funkcja klimatronika pokazuje predokosc dokladnie o 10km/h mniejsza od predkosci wskazywanej przez predkosciomierz ?? i jak myslicie jaka jest tego przyczyna? rozmiar opony ?? :???:
w mojej A4 mam centalny zamek z domykaniem szyb z kluczyka. gdy kupowalem auto - pilota przy kluczyku nie mam, ale jestem ciekawy czy wczesniej byl... jak poznac czy mam zamek sterowany za pomoc pilota i czy ewentualnie da sie dorobic takiego pilota??
i jak poznac czy podlaczony jest autoalarm??
ja dzisiajk wymienialem zarowke predkosciomierza i odlaczylem kostke odpowiedzialna za AIR BAG. teraz kontolka gasnie mi dopiero po 3 minutach? jak sadzicei czy to jest tylko blad ktory mozna skasowac w 2 miuty czy wina kabli??
Wysprzeglik jest hydrauliczny wiec nie ma mozliwosci regulacji!
Mi terz sprzeglo bierze dosyc wysoko ale mozna sie przyzwyczaic!! pytalem sie mechanika i wszystko jest w porzadku!
witaj kolego i pedz jaknajszybciej przywitac sie do newbie