-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to widze moja byla podrożała o 1000
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szaman załóż swag, rts, albo LMI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
skoro jesteś pewien że czujników nie masz to patrz dokładnie na wszystkie żarówki i 3 światło stop
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
cziki brems licht to od czujników klocków, sygnalizuje że jest ich mało, czasem to faktycznie tak jest a czasem coś nie styka w kostce a czasem właśnie spalona któraś z żarówek. co do wskaźnika paliwa wyjmij przeczyść i poskładaj jak nie pomoże to wymień
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ryba daj znać jak się myliłem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spać nie możecie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kąt mogę Ci sprawdzic pod vcds, wtryski nie wiem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czasem są 2 czujniki, jeden masz na wyjściu (króćcu) tym po prawej silnika (stojąc przed autem) a drugi za silnikiem nad skrzynią. najlepiej podpiąć pod vag i sprawdzić co go boli.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jaki silnik? poza tym że tdi jak cokolwiek umiesz zrobić z własnym autem to raczej dasz radę. jak coś pisz na pw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja dopiero jakoś po 3 królach wrócę do życia, zakupiłem podnośnik jakiś takiś i trzeba się brać do życia, jakby coś to służę pomocą i diagnostyka komp
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek jak już żywcem nie będziesz miał co i skąd to leć do NT do schroniska, ja z tamtąd przywiozłem takiego mieszańca zadziornego i z nosem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wolantt mogę Ci dać namiar na tapicera co takie cuś robił ale nie wiem czy do a4 robił z nim możesz zagadać co i jak jeśli chcesz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Po pierwsze nigdy LPG nie widziała więc koszty by Cię zrujnowały A po drugie 8.10.2013 pojechała gdzieś pod Opole i już nie wróciła...została mi po niej tylko mała (ale nie bardzo mała ) kopka zielonych banknotów A może SAXO 1.4 ale bez eLPidżi? - jeśli się jeszcze nie sprzedało to Ci zadzwonię saxo może być pod warunkiem że belka mnie nie zabije i ma to jeszcze trochę blachy no
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO a może Ty mi wypozyczysz XR? czy sprzedana już
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
potrzebuje jakiegoś woza do 1500 z ubezpieczeniem i przeglądem do minimum marca 2014, miło by było w lpg tablice i allegro mam opatrzone, poratujcie coś
Laskosz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta