Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laskosz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to widze moja byla podrożała o 1000
  2. Szaman załóż swag, rts, albo LMI
  3. skoro jesteś pewien że czujników nie masz to patrz dokładnie na wszystkie żarówki i 3 światło stop
  4. cziki brems licht to od czujników klocków, sygnalizuje że jest ich mało, czasem to faktycznie tak jest a czasem coś nie styka w kostce a czasem właśnie spalona któraś z żarówek. co do wskaźnika paliwa wyjmij przeczyść i poskładaj jak nie pomoże to wymień
  5. ryba daj znać jak się myliłem
  6. kąt mogę Ci sprawdzic pod vcds, wtryski nie wiem
  7. czasem są 2 czujniki, jeden masz na wyjściu (króćcu) tym po prawej silnika (stojąc przed autem) a drugi za silnikiem nad skrzynią. najlepiej podpiąć pod vag i sprawdzić co go boli.
  8. jaki silnik? poza tym że tdi jak cokolwiek umiesz zrobić z własnym autem to raczej dasz radę. jak coś pisz na pw
  9. ja dopiero jakoś po 3 królach wrócę do życia, zakupiłem podnośnik jakiś takiś i trzeba się brać do życia, jakby coś to służę pomocą i diagnostyka komp
  10. Krzysiek jak już żywcem nie będziesz miał co i skąd to leć do NT do schroniska, ja z tamtąd przywiozłem takiego mieszańca zadziornego i z nosem
  11. wolantt mogę Ci dać namiar na tapicera co takie cuś robił ale nie wiem czy do a4 robił z nim możesz zagadać co i jak jeśli chcesz
  12. Po pierwsze nigdy LPG nie widziała więc koszty by Cię zrujnowały A po drugie 8.10.2013 pojechała gdzieś pod Opole i już nie wróciła...została mi po niej tylko mała (ale nie bardzo mała ) kopka zielonych banknotów A może SAXO 1.4 ale bez eLPidżi? - jeśli się jeszcze nie sprzedało to Ci zadzwonię saxo może być pod warunkiem że belka mnie nie zabije i ma to jeszcze trochę blachy no
  13. LOKO a może Ty mi wypozyczysz XR? czy sprzedana już
  14. potrzebuje jakiegoś woza do 1500 z ubezpieczeniem i przeglądem do minimum marca 2014, miło by było w lpg tablice i allegro mam opatrzone, poratujcie coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.