-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to nawet niezle sie sklada bo jade do warszawy w sobote a to miejsce mam po drodze ale czy wszyscy wiedza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak to z tym spotem? jak MC zamkniete?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pijesz do mnie yyk?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a w sprawie korkow to lepiej nie bedzie ostatnio z warszawy wracalam 6,5 godz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jakos do niej przywyklam teraz duzo jezdze a taki automat calkiem sie sprawdza w korkach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to jest bi-xenon z przetwornica i to co wymieniles
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dostalam xenony na urodziny musze poszukac jak sie zabrac za instalacje oczywiscie kompletne ze zderzakiem i cala instalacja nie wiecie kto w tarnowie sie zajmuje takimi instalacjami ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale ankieta jest na 22 maj tj piatek i jest chetnych 4 osoby wiec co stoi na przeszkodzie zeby sie spiknac ? a moze ktos sie jeszcze dolaczy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to ja ale nic sie nie martw pojade w ten piatek moze ktos przybedzie juz dawno mnie tutaj nie bylo wiec sie troche zamieszalam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co za tydzien w sobote?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
az wstyd sie przyznac.. ostatnio sie opuszczam ale to wynik calkowitego braku czasu - praca czyni wolnym, dlatego obiecuje od marca sie poprawie.. do Dąbrowy na spot nawet pojade..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to proste Tomasz..;P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja dostalam kaledarium i jestem..;P ostatnio duzo pracy ale jak widac chociaz noca cos sie odezwe:)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 01:17 _________________________________________________a Wy spicie jak zwykle..;P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jutro piatek.. :th: weekendu poczatek..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku kolezkowie moi drodzy.. ja dopiero wstalam..;P i zaraz sie klade dalej heh
aniaz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta