Treść opublikowana przez PrzemekDz
-
Moje a4 cabrio
:bicz3: Na zywo o wiele lepiej sie to prezentuje . No ale coz kazdemu sie nie dogodzi wazne ze mi sie podoba
-
Moje a4 cabrio
Felgi byly 'w komplecie' z autkiem Teraz wlasnie mysle nad ich zmiana Co o tym sadzicie 20" ->
-
Moje a4 cabrio
czarne cabrio sprzedane Nowy nabytek
-
Moje a4 cabrio
te drugie sa tansze ale bez opon ... to sa chyba oryginaly - tylko ze tak pomalowane. Przynajmniej tak mi sie wydaje
-
Moje a4 cabrio
No felgi wlasnie tez chce zmienic tak mysle moze nad tymi od RS4 co sadzicie ? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=129591587 albo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128782978
-
Moje a4 cabrio
hehehe dziewczyna nie ma swastyki tylko jej twarz zamazalem.. . Gdzie mozna dostac lusterka alu ? szukam i szukam i nie moge znalesc ;/
-
Moje a4 cabrio
Co do zimy to bedzie dobrze autko jest garazowane, a jak bedzie rzeczywiscie sroga zima i bedzie mi szkoda audi to mam jeszcze jednego 'dupowoza' Własnie planuje zmiane grilla zastanawiam sie nad dwoma opcjami - od s4 - albo od nowszego modelu Albo moze ten pochromowac?
-
Moje a4 cabrio
Przy otwartym/zamknietym - na zmiane okolo 10l w miescie... Szczerze to sam nie wiem ile pali przy otwartym dachu - ale mysle ze duzej roznicy niema - przynajmniej w miescie gdzie porszuamy sie ~60km/h
-
Moje a4 cabrio
hehehe.. Spokojnie narazie nie znalazl sie konrektny kupiec. A autko jak teraz nie sprzedam to zostaje
-
Moje a4 cabrio
Witam wszystkich, wreszcie zrobilem pare fotek swojej audi takze zamieszaczam.. black & white Planowane zmiany: lusterka s4 grill - najprawdopodobniej od s4 felgi 18"/19"