Treść opublikowana przez laguna
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
ja wymiękam, dziękuję wszystkim za uwagę
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
mój kolega? To nie jest mój kolega i on nie montuje a sprzedaje - jeżeli to było do mnie
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
N8 używasz chyba wyłącznie dla siebie do zabawy, bo w razie czego jeżeli nie masz na obrazie daty i godziny, to nic z tym nie zrobisz. Poza tym takie coś trzeba za każdym razem uruchamiać, a typowa DVR robi to automatycznie, albo na ruch, albo stacyjkę.
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
było juz kilkanaście razy, ale dla Ciebie zrobię to po raz kolejny: 1. większość tych kamer wygląda tak samo - czyli domyśl się mają identyczną optykę - więc nie ma co porównywać nagrać z małej rozdzielczości 2. w tych tanich rozdzileczość podnoszona jest tylko softwerowo - daje gównianą jakość. 3. jak rozpoznać rzeczywiste HD - kamera ma gniazdo HDMI, a nie zaślepkę 4. to co już też słyszałeś - w tych tańszych nie odczytasz tablic rej nawet przy stop-klatce!!! 5. to co napisałem o kamerze za 49zł i zadowoleniu to SARKAZM! cy teraz ogarniasz?
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
podkreślam - nadal nie rozumiesz!!!!
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Gregorio, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, bo po cytatach widać, że kompletnie nic z nich nie rozumiesz
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
i Ty chcesz czytać tablice rejestracyjne w rozdz 640x480 i w ruchu - powodzenia a podpowiedz, bo pojąć nie mogę, po co chcesz sprawdzać najgorszą rozdzielczość w danej kamerze, skoro możesz nagrywać w najlepszej? może latem klimę też wyłączasz?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wjeżdżając do miasta skręcam RF-Gain rozmawiając ze słabszą stacją przestawiam go na maksymalną czułość jak dzwoni telefon, ściszam, potem robię głośniej jak kogoś prowadzę - zmieniam kanał itd ale skoro Ty tylko włączasz - to może być
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Dokładnie - zejdzie na ziemię, ja jak do tej pory (oby jak najdłużej) nie musiałem skorzystać z nagrań. Warto zwrócić uwagę, że po tygodniu zapomnicie , że macie coś takiego, więc przemyśleć przed wywaleniem kasy.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
skoro Twoim zdaniem do tego sprowadza się użytkowanie CB - to OK
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Za takie pieniądze można kupić HERO, która powali wszystkie obrazem. Po co komu GPS, chyba żeby w razie czego samemu na siebie bata ukręcić zapisem prędkości Wybierając coś takiego pamiętajcie czemu ma to służyć... - taka mała porada
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ. Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki. Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Oni jak widać mają to w pompie. Ja na Hellę wydałem 570zł z wtykami, pinami, rezystorami - i to po dobrych rabatach i za montaż 200, więc prawie 800 pękło amaradar - nie kupuj byle czego, Krzyśka pytaj, żeby Ci nie zakłócały CB
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Panowie, możecie już skończyć? Piszmy o tym co w temacie, please.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
sorki za ocenę, ale montaż radia w schowku pasażera to delikatnie mówiąc desperacja prowadząca do samobójstwa
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
tak tylko pamiętać, że antena używana, bez gumy, bez folii alu i czy oryginalna. Nie wspomnę już o tym, czy RX w radiu się nie blokuje - była taka seria i jak przestrojone, ale brać zawsze można
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ok, każdy ma swoje zdanie, ale już o tym darujmy. Staramy się doprowadzić do fajnego modzika
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
mnie nie interesuje co się komu chce bo tak prawo nie działa, a takiego mandatu po prostu się nie przyjmuje. Jak powiesz, że na lampie jest wybita homologacja - a jemu nie chciałoby się sprawdzać, to byłby idiotą pisząc wniosek do sądu ale proszę nie zaśmiecajmy tematu czymś takim
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ykk się chyba trochę zapędził
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ojjj, żeby MOD pisał takie rzeczy?????? Lampa led ma homologację, a to, że dodatkowo jest w obudowie halogenu nie ma jakiegokolwiek znaczenia
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Tak, zamiast halogenów. Krzychu, czekam na wieści.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Krzychu, nie kupuj nowych halogenów, wiem, że te słabiej wyglądają, ale można je wypolerować, wjedź to pierwszego lakiernika i zrobi Ci to w 5min. Widziałeś ilu obserwujących nasz temat???
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
no niestety Panie, ale jesteś praktycznie prowadzącym. Czekamy na efekt końcowy zmian, napisz czy na pewno nie zakłócaj, nie parują itd. aaaa i czy warto uszczelniać tą szparę - może lepiej nie?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
jak widzisz po to został założony ten temat
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
nie jest cała z plastiku, tył odprowadza ciepło - tam jest radiator