Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laguna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laguna

  1. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja wymiękam, dziękuję wszystkim za uwagę
  2. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mój kolega? To nie jest mój kolega i on nie montuje a sprzedaje - jeżeli to było do mnie
  3. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    N8 używasz chyba wyłącznie dla siebie do zabawy, bo w razie czego jeżeli nie masz na obrazie daty i godziny, to nic z tym nie zrobisz. Poza tym takie coś trzeba za każdym razem uruchamiać, a typowa DVR robi to automatycznie, albo na ruch, albo stacyjkę.
  4. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    było juz kilkanaście razy, ale dla Ciebie zrobię to po raz kolejny: 1. większość tych kamer wygląda tak samo - czyli domyśl się mają identyczną optykę - więc nie ma co porównywać nagrać z małej rozdzielczości 2. w tych tanich rozdzileczość podnoszona jest tylko softwerowo - daje gównianą jakość. 3. jak rozpoznać rzeczywiste HD - kamera ma gniazdo HDMI, a nie zaślepkę 4. to co już też słyszałeś - w tych tańszych nie odczytasz tablic rej nawet przy stop-klatce!!! 5. to co napisałem o kamerze za 49zł i zadowoleniu to SARKAZM! cy teraz ogarniasz?
  5. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    podkreślam - nadal nie rozumiesz!!!!
  6. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gregorio, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, bo po cytatach widać, że kompletnie nic z nich nie rozumiesz
  7. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    i Ty chcesz czytać tablice rejestracyjne w rozdz 640x480 i w ruchu - powodzenia a podpowiedz, bo pojąć nie mogę, po co chcesz sprawdzać najgorszą rozdzielczość w danej kamerze, skoro możesz nagrywać w najlepszej? może latem klimę też wyłączasz?
  8. wjeżdżając do miasta skręcam RF-Gain rozmawiając ze słabszą stacją przestawiam go na maksymalną czułość jak dzwoni telefon, ściszam, potem robię głośniej jak kogoś prowadzę - zmieniam kanał itd ale skoro Ty tylko włączasz - to może być
  9. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie - zejdzie na ziemię, ja jak do tej pory (oby jak najdłużej) nie musiałem skorzystać z nagrań. Warto zwrócić uwagę, że po tygodniu zapomnicie , że macie coś takiego, więc przemyśleć przed wywaleniem kasy.
  10. skoro Twoim zdaniem do tego sprowadza się użytkowanie CB - to OK
  11. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Za takie pieniądze można kupić HERO, która powali wszystkie obrazem. Po co komu GPS, chyba żeby w razie czego samemu na siebie bata ukręcić zapisem prędkości Wybierając coś takiego pamiętajcie czemu ma to służyć... - taka mała porada
  12. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Panowie powstrzymajcie opinie stylu PONOĆ. Te tanie badziewia moją często rozdzielczość podniesioną softem,a to nie wszystko i dlatego obraz jest cienki. Każdy am inne wymagania, ale jak się wyda 49zł to zadowolenie jest tak duże, że zapomina się o obrazie z tej za 300zł.
  13. Oni jak widać mają to w pompie. Ja na Hellę wydałem 570zł z wtykami, pinami, rezystorami - i to po dobrych rabatach i za montaż 200, więc prawie 800 pękło amaradar - nie kupuj byle czego, Krzyśka pytaj, żeby Ci nie zakłócały CB
  14. Panowie, możecie już skończyć? Piszmy o tym co w temacie, please.
  15. sorki za ocenę, ale montaż radia w schowku pasażera to delikatnie mówiąc desperacja prowadząca do samobójstwa
  16. tak tylko pamiętać, że antena używana, bez gumy, bez folii alu i czy oryginalna. Nie wspomnę już o tym, czy RX w radiu się nie blokuje - była taka seria i jak przestrojone, ale brać zawsze można
  17. ok, każdy ma swoje zdanie, ale już o tym darujmy. Staramy się doprowadzić do fajnego modzika
  18. mnie nie interesuje co się komu chce bo tak prawo nie działa, a takiego mandatu po prostu się nie przyjmuje. Jak powiesz, że na lampie jest wybita homologacja - a jemu nie chciałoby się sprawdzać, to byłby idiotą pisząc wniosek do sądu ale proszę nie zaśmiecajmy tematu czymś takim
  19. ykk się chyba trochę zapędził
  20. ojjj, żeby MOD pisał takie rzeczy?????? Lampa led ma homologację, a to, że dodatkowo jest w obudowie halogenu nie ma jakiegokolwiek znaczenia
  21. Tak, zamiast halogenów. Krzychu, czekam na wieści.
  22. Krzychu, nie kupuj nowych halogenów, wiem, że te słabiej wyglądają, ale można je wypolerować, wjedź to pierwszego lakiernika i zrobi Ci to w 5min. Widziałeś ilu obserwujących nasz temat???
  23. no niestety Panie, ale jesteś praktycznie prowadzącym. Czekamy na efekt końcowy zmian, napisz czy na pewno nie zakłócaj, nie parują itd. aaaa i czy warto uszczelniać tą szparę - może lepiej nie?
  24. jak widzisz po to został założony ten temat
  25. nie jest cała z plastiku, tył odprowadza ciepło - tam jest radiator

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.