Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laguna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laguna

  1. Żaden filtr nic nie pomoże!!!! Nie daj się robić w balona! 881 to nie taki szumofon głowa do góry! Oddal jak najbardziej antenę od wzmacniacza, kabel antenowy ma być puszczony inną stroną niż te od wzmacniacza. Na przewody wychodzące ze wzmacniacza można dodatkowo założyć ferryty W większości przypadków pomogło
  2. masz jakiś wzmacniacz?
  3. WhyMe - odwróć chociaż ten uchwyt, aby antena była nad dachem!!!
  4. To nie ma nic wspólnego z uchwytem relingowym. Może warto zobaczyć: zwykła stal : UCHWYT RELINGOWY - RADIOKOM Sklep | Serwis | Komis stal kwasoodporna: UCHWYT RELINGOWY z KWASIAKA - RADIOKOM Sklep | Serwis | Komis
  5. a tego to nie wiem, a obecnie zabrakło mi lapka z XP i nie mam na czym VAGa obsługiwać, bo na 7 nie chce latać
  6. to wszystko jasne, nie będzie podpinane pod wtyczki halogenów, ale CAN sprawdza żarówki i jak halogeny będą odpięte - będzie wywalał błąd żarówki, chyba, że nie masz tej funkcji u siebie
  7. każdy ma swoje zdanie, jak widzę żółć w reflektorach ... Krzychu - jaki dałeś rezystor we wtyczki halogenów, żeby Can'a oszukać? Nie wiem czy warto kupować aż 50W jak opisywali w Passacie, bo tam chłop używał dziennych tez jako przeciwmgielne.
  8. zobaczę ja będę miał założone u siebie, ale z otworkami dałbym sobie spokój
  9. inne sprzęty też dzisiaj składają małe chińskie rączki , z coraz mniejszych elementów Porównywać powinniśmy do tego, co obecnie jest na rynku, a nie do tego co było kiedyś
  10. Jasne, wykonane są gorzej (jak większość), ale i tak są dużo ciekawsze od podobnych w cenie
  11. To samo stanie się z Wilsonem i szybciej niż po roku
  12. poza tą anteną - na pewno
  13. Krzychu, pomogłeś w innym temacie - chętnie się odwdzięczę PW
  14. ok, ja dopiero za ok tydzień. Daj znać, czy silikon pomógł
  15. ja już zamówiłem. Krzychu, a może to u Ciebie nie są odpowietrzniki tylko łączenie? Przesmaruj silikonem
  16. no i jasne, zamawiam, dzięki
  17. czyli te 2 uchwyty po lewej są obcięte? cholera , trochę rzeźnia na 1 śrubkę i to taką - jakoś mnie to nie przekonuje, ja mam mniejsze kratki, bo nie mam zderzaka s-line, ale to bez znaczenia hmm
  18. Ok, zaczynam łapać Czy na te 2 otwory widoczne w zderzaku pasują uchwyty od LEDa? Na ilu śrubach finalnie trzyma się led? Był taki dziwny odpowietrznik z rurki termo? Jak rozwiązałeś sprawę ustawienia samego leda, żeby świecił dobrze na wprost? mam nadzieję, że nerwy Ci nie puszczą , ale wolę wiedzieć więcej niż się zdziwić
  19. Krzychu, to opisz trochę te zdjęcia, bo naprawdę ciężko się połapać
  20. To za cholerę nie czaję
  21. ok, dzięki, ale rozumiem, że to te z Allegro a nie Hella? Bo Hella ma zupełnie inne mocowanie
  22. laguna odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    ja już wcześniej wspominałem, moja żona ma służbowego Ceed'a - powiem Wam tam bosko działają spryski, a tutaj ...
  23. Krzychu - jeszcze jedno 1. Jak wymyśliłeś temat, żeby gasły przy włączaniu świateł mijania? 2. Czy jednoczesne podanie zasilania (+) na ten kolejny pin, po którym mają świecić jako postoje przyciemnia je ? czy od tego pierwszego pinu trzeba wtedy odpiąć zasilanie? Pytam, bo skoro nie mają puszki sterującej na zewnątrz trzeba to jakoś zaplanować
  24. hmm, dziwne, może odpowietrznik ma za mały otwór, zawsze można jeszcze dodatkowo przy montażu pociągnąć łączenie bezbarwnym silikonem A moje ksenony nie parują od momentu kiedy zakleiłem te śruby regulacyjne od góry, żeby nie robić siary zrobiłem to żelową taśmą dwustronną - zero pary nic więcej nie robiłem kurcze, trzeba te zamontować bo są piękne jak zadałem tamtemu sprzedawcy od tych NSSC pytanie, czy nie zakłócają - odpisał, że na 99% nie - tym bardziej stanowczo wolę Hella'ę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.