Treść opublikowana przez laguna
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Żaden filtr nic nie pomoże!!!! Nie daj się robić w balona! 881 to nie taki szumofon głowa do góry! Oddal jak najbardziej antenę od wzmacniacza, kabel antenowy ma być puszczony inną stroną niż te od wzmacniacza. Na przewody wychodzące ze wzmacniacza można dodatkowo założyć ferryty W większości przypadków pomogło
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
masz jakiś wzmacniacz?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
WhyMe - odwróć chociaż ten uchwyt, aby antena była nad dachem!!!
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
To nie ma nic wspólnego z uchwytem relingowym. Może warto zobaczyć: zwykła stal : UCHWYT RELINGOWY - RADIOKOM Sklep | Serwis | Komis stal kwasoodporna: UCHWYT RELINGOWY z KWASIAKA - RADIOKOM Sklep | Serwis | Komis
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
a tego to nie wiem, a obecnie zabrakło mi lapka z XP i nie mam na czym VAGa obsługiwać, bo na 7 nie chce latać
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
to wszystko jasne, nie będzie podpinane pod wtyczki halogenów, ale CAN sprawdza żarówki i jak halogeny będą odpięte - będzie wywalał błąd żarówki, chyba, że nie masz tej funkcji u siebie
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
każdy ma swoje zdanie, jak widzę żółć w reflektorach ... Krzychu - jaki dałeś rezystor we wtyczki halogenów, żeby Can'a oszukać? Nie wiem czy warto kupować aż 50W jak opisywali w Passacie, bo tam chłop używał dziennych tez jako przeciwmgielne.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
zobaczę ja będę miał założone u siebie, ale z otworkami dałbym sobie spokój
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
inne sprzęty też dzisiaj składają małe chińskie rączki , z coraz mniejszych elementów Porównywać powinniśmy do tego, co obecnie jest na rynku, a nie do tego co było kiedyś
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jasne, wykonane są gorzej (jak większość), ale i tak są dużo ciekawsze od podobnych w cenie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
To samo stanie się z Wilsonem i szybciej niż po roku
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
dobra konfiguracja!
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
poza tą anteną - na pewno
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Krzychu, pomogłeś w innym temacie - chętnie się odwdzięczę PW
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ok, ja dopiero za ok tydzień. Daj znać, czy silikon pomógł
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ja już zamówiłem. Krzychu, a może to u Ciebie nie są odpowietrzniki tylko łączenie? Przesmaruj silikonem
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
no i jasne, zamawiam, dzięki
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
czyli te 2 uchwyty po lewej są obcięte? cholera , trochę rzeźnia na 1 śrubkę i to taką - jakoś mnie to nie przekonuje, ja mam mniejsze kratki, bo nie mam zderzaka s-line, ale to bez znaczenia hmm
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ok, zaczynam łapać Czy na te 2 otwory widoczne w zderzaku pasują uchwyty od LEDa? Na ilu śrubach finalnie trzyma się led? Był taki dziwny odpowietrznik z rurki termo? Jak rozwiązałeś sprawę ustawienia samego leda, żeby świecił dobrze na wprost? mam nadzieję, że nerwy Ci nie puszczą , ale wolę wiedzieć więcej niż się zdziwić
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Krzychu, to opisz trochę te zdjęcia, bo naprawdę ciężko się połapać
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
To za cholerę nie czaję
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ok, dzięki, ale rozumiem, że to te z Allegro a nie Hella? Bo Hella ma zupełnie inne mocowanie
-
Spryskiwacze mgiełkowe
ja już wcześniej wspominałem, moja żona ma służbowego Ceed'a - powiem Wam tam bosko działają spryski, a tutaj ...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Krzychu - jeszcze jedno 1. Jak wymyśliłeś temat, żeby gasły przy włączaniu świateł mijania? 2. Czy jednoczesne podanie zasilania (+) na ten kolejny pin, po którym mają świecić jako postoje przyciemnia je ? czy od tego pierwszego pinu trzeba wtedy odpiąć zasilanie? Pytam, bo skoro nie mają puszki sterującej na zewnątrz trzeba to jakoś zaplanować
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
hmm, dziwne, może odpowietrznik ma za mały otwór, zawsze można jeszcze dodatkowo przy montażu pociągnąć łączenie bezbarwnym silikonem A moje ksenony nie parują od momentu kiedy zakleiłem te śruby regulacyjne od góry, żeby nie robić siary zrobiłem to żelową taśmą dwustronną - zero pary nic więcej nie robiłem kurcze, trzeba te zamontować bo są piękne jak zadałem tamtemu sprzedawcy od tych NSSC pytanie, czy nie zakłócają - odpisał, że na 99% nie - tym bardziej stanowczo wolę Hella'ę