Treść opublikowana przez laguna
-
Wybór CB radia :)
WhyMe? -z Tobą nie będę już prowadził dyskusji, błaźnisz się z każdą wypowiedzią coraz bardziej, nawet nie wiesz jakie długości mają te anteny - koniec - do mnie nie odpisuj! sokal - Venus nie jest zły, trochę mało sopranowy odbiornik, nawet po podłączeniu głośnika Nokia HFS-12 Czy SP-3, do obsługi trzeba się przyzwyczaić i potrafi się zwiesić - potrzebny restart, modulacja - ładna, czytelna. Z bagażnika nie starczy przedłużacza - ma on dł. 2m - pomyśl o montażu pod którymś z przednich foteli alf - Twin Car - to nie jest dobry wybór - antena naprawdę niskiej jakości, Taylor - drogi , brak filtrów - chyba szkoda kasy
-
Wybór CB radia :)
kompletnie nie czaję czegoś takiego jak robi WhyMe? : "weź AS-100" , a potem " nie znam tej anteny " bez komentarza! AS-100 to jedna z Sirio, która niestety naprawdę źle się stroi na większości aut, pisałem już nie raz lepiej wziąć z Sirio: Omega 27 lub Silvermag 90 nigdy nie kupuj badziewia stylu TITANIUM 7000 - jeżeli już "podróbki" Missouri to ew. Midland - tylko ta wersja jest jeszcze OK CB-100 CB-300 i Venus to te same radia tylko w różnych obudowach Venusa - jak ręczniaka?????? Nie wiem jak można go traktować jako "ręczniaka"
-
Wybór CB radia :)
ale z tego co widzę chyba nie jest takie małe, parametry raczej nie będą złe wielu dystrybutorów tego nie zamawia
-
Wybór CB radia :)
nie testowałem, do siebie nie zamawiam, bo cena nikogo nie zainteresuje. Jak szukasz takiego rozwiązania przetestuj Lafayette Venus - spooooro tańszy
-
Wybór CB radia :)
Przede wszystkim nie jestem ekspertem i nigdy za takiego nie będę się uważał!! Szkoda, że zwracasz uwagę tylko na to co Ciebie wkurza ! Gdybyś przeczytał choć kilka stron tego wątku wiedział byś, że Wilson jest anteną bardzo nie odporną na warunki atmosferyczne i jest mnóstwo podrób - oryginał kosztuje ok 120zł!!! O Legend'zie II też było nie raz Więc łaskawie poczytaj, bo nie po to to tutaj piszemy, żeby co chwilę wpadł ktoś, rzucił linka i pytał, czy to dobre!
-
Wybór CB radia :)
dobrze pojechałeś - rzeczywiście nie masz wymagań ... takie zasięgi robi się z bardzo dobrych i długich anten
-
Wybór CB radia :)
takich rzeczy nie kupuje się na allegro!
-
Wybór CB radia :)
Nie ma podróbek Unidenów. Niestety ostatnia seria jest troszkę gorsza, ale i tak lepsza od wielu, wielu innych. Poszukaj tam, gdzie dostaniesz gwarancję, a nie od "garażowych" sprzedawców. jak się zdecydujesz powiem jak rozpoznać starszą wersję
-
Wybór CB radia :)
Harry ma więcej: 1. modulacja FM 2. filtr NB 3. przełącznik kan. w mikrofonie pamiętaj, że są wersje bez ASC i nie z polskiej dystrybucji
-
Wybór CB radia :)
fora internetowe naprawdę miały sens, gdyby w danych tematach wypowiadali się ludzie mający o nich pojęcie... zobacz czy znajdziesz np. moje wypowiedzi w dziale - silnik itp. bez urazy Misiek, ale babcia "sprawdzając" Poloneza i Lambo też wybierze Poloneza - bo większy bagażnik i nie trzeba siadać prawie na asfalt...
-
Wybór CB radia :)
chyba odwrotnie któremu do którego daleko patrz - poziom i jakość modulacji, efektywność ANL
-
Wybór CB radia :)
Ciężko o lepsze radio! szczególnie w granicach 300zł
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
co za bezczel, nie dość , że odpowiada mu się na debilne pytania, to jeszcze ma pretęchę. Widać, że sam stwierdziłeś, że pytania są (...) bo wykasowałeś swój ostatni post
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
masakra
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
no jakie wielkie zdziwienie!!!! poczytaj trochę, to będziesz wiedział jakie wejdzie. a jakie one mają wymiary sprawdź w opisach sprzętu, czy może ja mam szukać?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
nie wepchniesz ani tego ani tego
-
Wybór CB radia :)
wyczytałem w internecie...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Poczytaj trochę kolego, naprawdę nie można non-stop pisać o tym samym, bo pytającym nie chce się kilku stron przelecieć
-
Wybór CB radia :)
kwestia gustu - Venus ma więcej możliwości, ale częściej się wiesza i jest dużo trudniejszy w obsłudze. podjedź do dobrego sklepu, gdzie mają oba te radia i je wypróbuj - tak się powinno robić - każdemu co innego pasuje
-
Wybór CB radia :)
Jeżeli koniecznie tych rozmiarów: COBRA 75 WXST LAFAYETTE VENUS ale po co "tych rozmiarów" to nie wiem. Pisaliśmy, które są świetne i idealnie mieszczą się w schowek po lewej stronie kiery
-
Wybór CB radia :)
do samochodu chyba nie ma nic gorszego!!!
-
Wybór CB radia :)
Powiem jedno - jak Ciebie na świecie nie było i nawet w planach nie byłeś ja zaczynałem przygodę z CB, więc powtarzam - zastanów się zanim napiszesz i nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia, bo się błaźnisz! Oczywiście starsze sprzęty były bardzo dobrze wykonane - ale tylko ten fakt gdzieś podłapałeś - bo porównanie z Harrym II - okazało kompletny brak wiedzy!
-
Wybór CB radia :)
Ja mocny? Bez przesady, ale nie wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia - doradzam podobne zachowanie... Bzdury jakie tu wypisują - rozwalają! Szczotki - najprawdopodobniej. Gdzieś iskrzy, można się zabawić założenie kondka - ale to zabawa z doborem i nie zawsze pomaga
-
Wybór CB radia :)
masakra, a niektórzy twierdzą, że wiele można się dowiedzieć z forum... co za brednie!
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tylny podłokietnik? Jezu Ty jakiś kamikadze jesteś? Zmień to radio na mniejsze i zamontuj w schowku po lewej. Alana 48 to kiepskie radio