Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laguna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laguna

  1. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja przed kupnem porównałęm wszystkie jakie są na rynku - chyba 12 modeli ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Bo wiem ile co kosztuje, również w PRC.
  2. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W Polsce z Gwarancją i fakturą masz to samo za 139zł !!! tylko trzeba pamiętać, że HD w tym to ściema! a na dzisiaj licząc 25 Funtów to 130,25 przez Paypal a gdzie wysyłka
  3. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Identyczna to ona jest z wyglądu
  4. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja polecam tą trochę droższą, o któej pisałem - jakość jest naprawdę OK. Pozostałe mają podniesioną rozdzielczość tylko softwerowo!!!
  5. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No przestań, to naprawdę jest małe tym bardziej mając własny monitor
  6. może deal zrobimy jak będziesz miał - nie chcesz białych lamp tylnych Hella?
  7. te z B7 odpowiednie chyba łatwo rozpoznać po tym, że mają sprężyny - prawda?
  8. ok, też szukam a siłowniki też muszą być zmienione? sam zawias + sprężyny nie wystarczą? + siłowniki z mojego
  9. kurde się spóźniłem
  10. dokładnie, a zniszczysz lakier i nie tylko
  11. I gość dobrze powiedział! nie odczujesz różnicy, chyba, że dziura będzie na środku dachu
  12. no fakt - chyba, że pomaluję
  13. no to akurat na 100% nie jest z polskiej dystrybucji chociaż President Polska to też tragedia - to co zamieścili rok temu w warunkach gwarancji - tragizm. Oczywiście do wygrania w każdym sądzie. Sprawdzałem to u rzecznika praw konsumenta. Przeczytajcie jak coś &7
  14. Łukasz fajnie, czekam, bo ten mod bardzo mi się podoba. Tylko tak jak wspominałem, mam ori lakier i szkoda mi takiej rzeźby cholera Szczególnie, że mam srebrny kolor
  15. Przede wszystkim do której wersji Herberta 1 czy 2? Hmm, najlepsze - Sadelta, ale trudne do dostania, bo nie produkowane od 15 lat Koniecznie z Echem? Bo jak nie Wilson Trucker - 170zł - ale tylko ze złotą siatką. Bo cała reszta chodzi bardzo podobnie! Przede wszystkim podjedź do dobrego sklepu i przetestuj - czy nie będzie się sprzęgał - częste zjawisko przy magnetycznych antenach - i to nie wina mikrofonu lecz błędy instalacji antenowej ---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ---------- jeżeli nie zależy Ci na cenie zwróć uwagę - czy jest z Polskiej dystrybucji - na kartonie biała naklejka President Electronics Poland i druk gwarancji polskojęzyczny z hologramem - wtedy 5 lat gwarancji Pozostałe są tańsze , ale gwarancja krótsza - ale nie wiem czy to istotne
  16. Przede wszystkim nie kupuj na Allegro, jak coś się stanie to musisz wysyłać - problemy często z gwarancją itd. Tracisz na kosztach wysyłki, lepiej dołożyć kilka złotych i kupić na miejscu w normanym sklepie!!! Mam nadzieję, że masz w swoich okolicach dobry sklep. no z tych co podałeś oczywiście najlepiej chodzi Harry 3, ale np. jeżeli nie zależy Ci na przełączniku kan. w mikkrofonie, FM i filtrze NB - kup Johnny III ASC, ale zwracaj uwagę czy to wrsja z ASC, bo występują bez!!! Legenda III nie miałem jeszcze czasu dokładnie przetestować - ale podstawowa wada - brak RF-gain Alaska - bardzo OK antena - dbaj o cewkę!
  17. ale tu mowa wyłącznie o przetwornicy która jest w ładowarce nawi, a nie HID-ach
  18. można zrobić bez wentylatorka, zależy jaki układ
  19. nie wiem, czy to ja, ale za takiego się nie uważam To gówniane impulsowe przetwornice, jest lekarswo, dobra nowa ładowarka. Myślę o produkcji takich rzeczy, nie są tanie (ok. 80zł), ale mam u siebie i jest błoga cisza To musi być zrobione w małej plastikowej puszce z jednej strony wychodzi kabel do np. gniazda zapalniczki z drugiej do nawi ale nic nie zakłóca
  20. tak, ale są słabej jakości
  21. Chiny, ale tą starszą wersję z analogowym przełącznikiem kanałów - łatwo rozpoznać - ciężko chodzi gała. Można tak powiedzieć, ale ma przede wszystkim gorszą modulację, filtr i trochę miej czysty odbiór, ale za to ma też FM i zmianę standardu końcówki częstotliwości. M-techy można tez kupić w wersji z panelem na przewodzie, ale firma, która to produkuje nie należy do najtańszych - po tej modyfikacji radio kosztuje 649zł niestety, ale za to można je wrzucić wszędzie
  22. ojj, trudna kwestia Uniden PRO520XL i antenę powyżej metra: Sirio Carbonium, Sirio Titanium koniecznie głośnik Nokia HFS-12 - najlepszy - lubię czysty odbiór w sojej B6 mam 520 + Carbonium + dobry mikrofon nawet w motocyklu mam Unidena dobierać naprawdę należy do swoich oczekiwać upodobań itd. Podjechać do dobrego sklepu, który ma przynajmniej 50 modeli radyjek i testować!!! Dłuższa antena to zawsze lepsze zasięgi, ale nie każdy tego potrzebuje, bo np. po co zwiększać zasięg, skoro jeździ się głównie po mieście dłuższa antena to niestety więcej syfu - niestety więcej zbiera, ale po to w dobrych radiach jest regulacja czułości odbiornika RF-Gain, żeby np. w aglomeracjach mieskich zmniejszać czułość, a na trasach zwiększać Pamiętajmy, że jadąc w nocy w weekend, czesto ciężko się kogoś dowołać...
  23. Tak, M-tech. To naprawdę dobra robota - President sprzedał linię produkcyjną serii II, i naprawdę każdy element jest z Presidenta Harry II Clasic. Jest teraz wersja 3 z ASC, ale za to brak RF-Gain, poza tym całkiem przyzwoite radio. Anteny President kompletnie nie zasługują na swoje ceny niestety
  24. Legend owszem, ale floridę odradzam - brzydka, łatwo ją złamać a i parametry pracy cienkie - szczególnie na klapę bagażnika do sedana
  25. Dobry , ale bardzo prosty odbiornik. Typowy klasyk, choć dla niektórych zdbyt konserwarywny design. Niestety brak filtów i co najważniejsze brak RF-Gain. Jeden z najgorzej sprzedających się modeli President'a, szczególnie po ostatnich 20% podwyżkach!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.